Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób ewoluuje przedsiębiorstwo LEGO.

Ci , którzy przyszli na świat w latach osiemdziesiątych 20w, z pewnością pamiętają czasy, w jakich zestawy lego i inne ekskluzywne zabawki dla chłopców były możliwe do kupienia jedynie w Pewexach lub za granicą. Każdy chłopiec myślał o tym, aby rodzina przebywająca w zachodniej Europie przysłała na urodziny najnowszy zestaw zabawek od Lego.
Zabawki, zabawa
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Od tego momentu inżynierowie Lego starają się zaskakiwać swoich fanów coraz to nowymi typami klocków i ludzików. Typy klocków możemy rozdzielić na dwa podtypy: klocki klasyczne oraz klocki lego technics. O ile te pierwsze są prawdopodobnie wszystkim bardzo dobrze znane i nie potrzeba tutaj komentarza, to chciałabym powiedzieć kilka zdań o Technics.

Jeśli zafascynował Cię opisywany wątek, to pod tym linkiem (http://tort-artystyczny.pl/kontakt/) odnajdziesz więcej podobnych danych, które z pewnością będą godne zainteresowania.

Każde dziecko rozwija się poprzez naśladowanie rodziców. O ile chęć zostania kierowcą zazwyczaj odnosi się chłopców, to dziewczynki modelując zachowania mamy, na ogół widzą się w roli małej gosposi. Wielką radość przy tym, sprawia im bawienie się w dom.

Jeżeli prezentowany artykuł jest dla Ciebie interesujący, odwiedź odnośnik, a zgłębisz większą ilość informacji, jakie Cię niezwykle zafascynują.

Dla dziewczynek świetnym prezentem będą wobec tego mebelki dla dzieci, oraz przedmioty typu mała pralka.

Wygląda na to, że zabawki które kosztują mniej, wyprodukowane w Chinach lub innych krajów, gdzie łamane są normy produkcji, choć nam, kupującym, przypadają do gustu ze względu na oszczędność, stanowią spore zagrożenie dla naszych pociech. Nie spełniają atestów, które obowiązują w całej Unii Europejskiej, nie tylko ze względu na wytrzymałość, możliwość skaleczenia, niewielkie elementy, które łatwo połknąć, ale i na skład substancji wchodzących w ich skład. Czasem zdarzało się, że zabawki z Chin zostały przypadkowo nasycone trującymi substancjami w procesie produkcyjnym.

Niezależnie od płci, dziecko ucieszą klocki. Ze względu na to,że są tworzone w różnych odmianach, bez problemu znajdziemy te, które sprawią największą radość dziecku, któremu staramy się zrobić prezent. W najczęściej kojarzonej z klockami firmie LEGO, ciekawą opcją kierowaną do dziewczynek są klocki lego friends - które pomimo ,jak się zdaje innej kategorii - są konkurencją dla lalek barbie. Wytwarzane w pięknych kolorach, dostępne są w zestawie z domem, samochodem, a nawet gabinetem weterynaryjnym - w najnowszym wpisie.