Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Sprawdź, co jest wymagane Twojemu dzieciaczkowi do przeżycia.

Jeżeli zostałeś właśnie rodzicem, ten artykuł niewątpliwie jest skierowany właśnie do Ciebie. Już niewątpliwie zdążyłeś się zorientować, jak wiele różnego rodzaju akcesoriów dla niemowlaków dostępnych jest na rynku - czy jednak Twoje dziecko wymaga ich wszystkich? Nie dajmy się zwariować - zobacz, co warto kupić i co może przydać się Twemu dziecku, a kupno których produktów niewątpliwie lepiej sobie darować.
Termofory dla dzieci


pierwsza komunia
Author: Wojciech Doganowski
Source: http://www.flickr.com


Tym, co z pewnością Ci się przyda, a o czym zazwyczaj nie każdy rodzic myśli, będzie termofor - pod tym adresem: fiorino.eu/sklep/akcesoria/termofory/termoforki-z-pestkami-wisni/termofor-z-pestkami-wisni--gwiazdki-czerwone - dla niemowlaka (termofor dla niemowlaka). Dzieciakom w tak wczesnym wieku zwykle towarzyszą częste kolki - aby je uspokoić, na pewno najlepszym gadżetem będzie termofor dla niemowlaka. Jeżeli dbasz o środowisko i chciałbyś kupić ekologiczny termofor, możemy polecić Ci zwłaszcza termofory z pestek wiśni. Jeżeli spróbujesz takiego termofora i zrobisz jego porównanie z zwykłym termoforem, niewątpliwie porównanie wypadnie korzystnie ze wskazaniem na termofory z pestek wiśni (Odwiedź ).


termofory z pestek wiśni
Author: PointB
Source: PointB


Buciki dla Twojego malucha


Zazwyczaj wydaje nam się, iż niemowlak nie wymaga żadnych butów skoro jeszcze nie chodzi samodzielnie. Nic bardziej błędnego - jeżeli chcesz zadbać o właściwy rozwój stópek swojego dziecka, wtedy z pewnością powinieneś kupić mu miękkie paputki skórzane dla dzieci (Papucie). Dodatkowo takie buciki sprawiają, że Twojemu synowi nie będzie zimno podczas wyjścia na spacer.
Paputki sprawdzą się doskonale praktycznie w każdej sytuacji - zarówno w domu jak i podczas wszelkiego rodzaju wyjść. Jeżeli chcesz zadbać o prawidłowy rozwój swojego dziecka, wtedy na pewno powinnaś mu kupić buciki dostosowane do jego wieku.