Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Co podarować panience na czwarte urodzinki?

Kupując podarunek dla czteroletniej dziewczynki, dużo osób poprzestaje na laleczkach. Zdawać by się mogło, iż to starczy. W rezultacie na półeczkach w pokoiku malutkiej znajdujemy ich niezliczone ilości.
Schody drewniane marki ZLEM
Author: www.zlem.pl
Source: www.zlem.pl


lalka dla małej dziewczynki
Author: Joannis Nicolas
Source: http://www.flickr.com


Czy jednakże lalka dla małej dziewczynki to podarek doskonały? Wykażmy się większą inwencją! W czasach Barbie a także pozostałych kościstych, bezdusznych lal, możemy podarować dziewczynce autentyczną szmacianą, ręcznie wykonaną lalę. Dołączając do prezentu specjalną pościel z kieszonką dla laleczki, zapewnimy panience spędzanie całej doby ze swoją najlepszą szmacianą przyjaciółką. Zabawmy się w domek! Malutkie panny kochają zabawę w dom. Dajmy im jeden z kompletów mebli, przeznaczonych specjalnie dla maluchów (sprzęty kartonowe, składane bądź namiastki mebli dla dorosłych). Autentycznym śnieniem wielu panien jest naśladowanie rodzicielki w robotach domowych. Maluch z pewnością polubi pichcenie, jeśli będzie miało swą własną, niewielką kuchnię interaktywną. Gdy twa pociecha kocha racuchy, może przyuczyć się je przygotowywać dzięki kolorowemu zestawowi do smażenia. Do tego konieczny dla niedużej gospodyni będzie cudowny fartuszek. - zobacz kompletną ofertę pod adresem.


pomysł na prezent dla czterolatki
Author: CucombreLibre
Source: http://www.flickr.com


Niechybnie każdy dorosły nie raz widział małe dziewczynki, bawiące się na zewnątrz. Najczęściej hopsają – na skakance, grywają w gumę albo klasy. Od dziś mogą to wykonywać też w domu, na specjalnym dywaniku - więcej o WeGirls.
Kiedy dziecko zaczyna już interesować się czytaniem, daj mu edukacyjną grę do nauki. Nauczą się dzięki niej nie tylko alfabetu, ale także lepszej synchronizacji ruchowej. Już teraz wykorzystaj pomysł na prezent dla czterolatki z powyższego poradnika.