Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Laleczki, jakie zdobyły w prędkim czasie serduszko niejednego dziecka.

Monster High to amerykańska seria lalek, jaka została poważnie wydana w 2010 roku. Osoby są inspirowane filmowymi dziwotworami i ogólną fantastyką grozy jak również mroku.
Obejmuje nie tylko lalki, ale i pluszowe zabawki, akcesoria wszelkiego typu a także elektronikę.


sklep - zbliżenie
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com


Pod spodem przedstawimy kilkanaście w największym stopniu charakterystycznych postaci, obecnych w filmach i także grach komputerowych. Pierwsza z nich to monster high operetta - córeczka upiora z opery. Przepada słuchać muzyki oraz śpiewać. Monster high operetta posiada prywatne studio nagrań, które mieści się pod katakumbami. Kolejną jest monster high spectra - zjawa. Potajemnie prowadzi kolumnę plotkarską w gazecie CERBEREK - super monster high.

Monster high spectra lubi fioletowy kolor - stąd jej barwa skóry, a jej zwierzątko zwie się Rhuen. Następną laleczką jest monster high venus M. - córeczka potwora roślinnego. Jest pasjonatką środowiska, a pyłek który przetwarza przekonuje pozostałych do jej racji. Monster High venus M. nosi kontrastowe i efekciarskie ubrania i lubi kolor zielony. Ostatnią figurą jest monster high Strach- tzw. kukiełka woodoo. Ta z kolei potrafi wpłynąć na odczucia innych ludzi, jeżeli trzyma w dłoniach przedmiot należący do tej postaci. Z miłości do tych wszystkich lalek zaistniał obraz (monet obrazy) filmowy: Monster High Strach kamera akcja w 2014 roku. W filmie tym biorą udział wszystkie z ulubienic młodych małolatek - spectra.
Monster High strach kamera akcja trwa 80 min i jest filmem zupełnie przeznaczony dla pociech.


Pragnąc umożliwić dziecku dawkę rechotu i rozrywki dobrze jest włączyć mu taki film.