Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Polskie normy bardzo rygorystycznie podchodzą do spraw, które dotyczą bezpieczeństwa szczególnie dzieci. Każdy towar przeznaczony do użytkowania przez najmłodszych musi spełnić szereg niezbędnych wymogów.

Wszystkie przedmioty, które mają służyć małym dzieciom są zobowiązane spełniać niezwykle surowe wymogi, aby mogły być wpuszczone do sprzedaży. Zaczynając już od dań przygotowywanych dla najmłodszych, a skończywszy na rzeczach przeznaczonych ogólnie do używania dla dzieci wszystkie sprzęty, meble i urządzenia muszą mieć konkretne atesty.

dywany-dziecko-obrazek
Author: Thomás
Source: http://www.flickr.com

Niezwykle surowo pod tym kątem traktowane są wszystkie jednostki przedszkolne i żłobki, gdzie każda rzecz i przedmiot musi podlegać przewidzianym normom i posiadać świadectwo wszelakich wymaganych atestów. Dotyczy to oczywiście nie jedynie zabawek,mebli, ławek czy krzesełek. W przedszkolach czy szkołach nawet dywany z atestem - IMC Eryk Rochmiński nie budzą zaskoczenia. Wydawać by się mogło, że taka rzecz jak dywan (warto poznać dywany dekoracyjne dekorianhome) nie potrzebuje specjalnych pozwoleń i że w zasadniczo niczym nie wyróżnia się od klasycznego.
Otóż nie!
Akurat dywany z atestem gwarantują bardzo duże bezpieczeństwo dla użytkujących go małych dzieci, gdyż od innych wyróżnia je szereg właściwości. Tylko dywany z atestem są charakterystyczne, ponieważ zapewniają nie wyłącznie bezpieczeństwo pod kątem higienicznym, ale również pod kątem antyelektrostatyczności oraz co niesłychanie kluczowe atest potwierdzający niepalność. Ich pozycja jest o tyle duża, że aby towar mógł zyskać powyższe atesty, musi być sprawdzony przez masę odpowiedzialnych za to instytucji takich jak Państwowa Straż Pożarna czy Sanepid.
Obok zagwarantowania bezpieczeństwa dywany z atestem charakteryzują się niesłychanie wysoką jakością wykonania - zobacz. Na pewno należałoby dodać, iż bardzo dobrym rozwiązaniem jest również nabyciezakup takiego dywanu do mieszkania. Maluszki lubią bawić się na posadce, ale tylko dywany z atestem zapewnią im prawdziwe bezpieczeństwo. Każdy z nas zdaje sobie bowiem sprawę z tego, iż pomysłowość dzieci nie zna granic, a my dorośli nie zawsze jesteśmy w mocy zapobiec wypadkowi. Pewne jestże dla każdego rodzica jest to priorytet, by jego maluszek otaczało się niezagrażającymi rzeczami i dlatego też dywany z atestem są niebywale często kupowane również do domów. Należy zaznaczyć, iż ich asortyment jest też przeogromny i można wybierać zarówno w kolorach, wymiarach jak i w szeregu motywów i wzorów jakie przedstawiają.