Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Podróż rodzi się w pokoiku malucha

Bajeczne chmurki uszyte z kolorowej dzianiny, bujają się na ścianie, przy okienku śpiewają wróble ubrane w kamizelki w kropki, a na ścianie odlatuje teraz w niebo rakieta. To tylko niektóre bajeczne dekoracje, którymi możemy ożywiać pokój dzięcięcy. Zadziwiających pomysłów jest bardzo dużo, a niektóre z nich możemy wykonać własnoręcznie.


pokój dziecka
Author: Angie Stalker
Source: http://www.flickr.com
Kolorowe ozdoby do pokoju dziecięcego, potrafią przeobrazić pokoik w fantazyjną enklawę, pełną magicznych kątów (ozdoby do pokoju dziecięcego). Milusińscy poznają miejsce z niesłychaną ciekawością, a wyprawy inicjują naturalnie w swoim pokoiku. Często ozdoby do pokoju dzieciecego są obrazowe, jak tiulowe pompony przyczepione obok zasłonki, czy puszyste foteliki w stylu krówki lub krokodyla.

Kiedy urzadzamy wnętrze i dobieramy zabawki dla małych dzieci, to trzeba na najpierw zauważyć nasze dzieci, nie tylko własne gusta (szukaj na Pastelove). W sieci znajdziemy przeróżne koncepcje na ozdoby oraz na zabawki dla małych dzieci, a też zobaczymy formy, które czasem zainspirują nas do zaprojektowania dekoracji wspólnie z maluchem. Wydaje się, że najtrudniej jest znaleźć koncepcję na prezent dla niemowlaka, ale gdy spróbujemy wczuć się w nowonarodzone niemowlę, które zaczyna zgłębiać świat zobaczymy, że starczy coś prostego (idealne prezenty dla niemowlaka).


Jeśli więc główkujesz jak znaleźć prezent dla niemowlaka, to zwrócić wzrok na to, żeby rzecz była ucząca, czyli ćwiczyła wzrok i słuch jak choćby mięciutka, szumiąca przytulanka. Maluchy z pasją wyczują pod rączkami też ciekawą tkaninę. Mata z przymocowanymi elementami do chwytania także jest fajnym konceptem na prezent (sprawdź też: kocyk z imieniem) dla niemowlaka i przyda się w powszednim eksplorowaniu otoczenia. Urządzanie pokoju dziecka i wymyślanie prezentów dla najmłodszych, może sprawdzić, że nagle odkopiemy również własne umiłowania.