Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Wszystkie maluchy kochają dobrą zabawę!

dziecko
Author: Ray Bilcliff
Source: http://www.flickr.com
Obecnie jest wiele możliwości zorganizowania dzieciakom czasu. Spora część matek i ojców zawozi swe pociechy na zajęcia po szkole. Maluchy często przesiadują po parę godzin w świetlicy. Bywa, że ten czas nie jest zbyt dobrze właściwie spożytkowany. Nie zawsze zajęcia pozalekcyjne odpowiadają dzieciom.

A siedzenie na świetlicy po raz kolejny w miesiącu również nie jest zbyt ciekawe. Okres jesienny daje duże pole do popisu jeżeli chodzi o dziecięcą wyobraźnię. Wymagania? Trochę chęci, zaangażowania oraz szczypta pomysłowości. To przepis na udany dzień. Przyniesione z podwórka kasztany, w parę chwil zamieniają się w zagrodę niezwykłych zwierząt, pudełko po butach akwarium, natomiast kartka papieru w samolot.

dziecko
Author: Ray Bilcliff
Source: http://www.flickr.com
Golizna, oszustwa i przemoc to najpopularniejsze sprawy, przed którymi należy ochraniać dzieci, a wbrew pozorom natrafić na strony które zawierają nieodpowiednie treści trudno wcale nie będzie. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać jakieś hasło, po jakim otrzyma się na liście wyników linki do niewłaściwych stron, a że maluchy są ciekawe świata, to na pewno wiele z nich będzie chciało wykorzystać okazję i obejrzeć co się na takich stronach znajduje. Tylko dobra kontrola tego, co dzieci przeglądają i pozwolenie im na używanie tylko dobrych stron zagwarantuje, że będą one chronione przez niebezpieczeństwami sieci. Wiele zabawy przyniesie także maluchom jak i starszakom tworzenie rodzinnych albumów z ciekawymi zdjęciami. Konieczne materiały znajdziemy np.

w internetowych sklepach hobbystycznych, tudzież... na biurku, spacerze, w szafie. Dziecięca fantazja nie posiada granic! Pomysłów dobrze jest szukać na stronach internetowych, wpisując w przeglądarce frazę, np.: zrób to sam dla dzieci. Zadziwi nas niezliczona ilość pomysłów i technik dekorowania - nadawania wbrew pozorom niepotrzebnym lub zupełnie nie wyróżniającym się przedmiotom nowego charakteru, tworzenie niezobowiązujących upominków, notatników, zawieszek na drzwi, papiery do pakowania prezentów oraz ozdób na wiele okazji. Cóż przyniesie tacie więcej szczęścia niż samodzielnie stworzony przez dziecko kapelusz?
Wiosenno-letnia kolekcja Reserved Kids
Author: Reserved
Source: Reserved
Kiedyś nasze babki robiły nam drobiazgi do zabawy.

Kiedyś najzwyklejsze krzesło i poducha okazywało się idealną bazą do schowania skarbów, a fragment niepotrzebnego kartonu był kamerą. W dzisiejszych czasach dzieciaki muszą mieć najnowszy model komórki i komputer z najnowszymi grami żeby im się nie nudziło. Ale rzeczywistość jest taka, że zależne jest to od tego jak dzieci są wychowywane. Owszem nie możemy dzieci odsuwać od dzisiejszej technologii, ale powinno się od najmłodszych lat rozwijać ich wyobraźnię. Jeżeli chcielibyśmy żeby nasze pociechy były zainteresowane tym, co jest wokół nich wystarczy, że spróbujemy stworzyć dla nich coś własnoręcznie.

Nietrudno zauważyć, że, dzieci szczególnie uwielbiają konkursy. To idealna okazja, aby sprawdzić swe umiejętności podczas pozytywnej rywalizacji. Konkursy online zapewniają dzieciom mnóstwo satysfakcji, pozwalają na zdobycie nowych doświadczeń, uczą „mądrej” rywalizacji a także dają możliwość wykazania się dziecku swoją wiedzą oraz umiejętnościami w wielu dziedzinach. A wyraz twarzy dziecka na widok listonosza z paczką? Bezcenny.
Tags: