Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Co zrobić, żeby właściwie przygotować naszą pociechę do zimowego spaceru?

Zima to - wbrew temu, co mogłoby się wydawać - bardzo dobry czas na spacer z niemowlakiem i niewątpliwie wspaniała okazja do tego, aby wzmocnić jego odporność.


Im częściej szkrab przebywa na dworze, tym rzadziej choruje. Chłód nie powinien więc nas zniechęcać.
Kolor
Author: Wójcik
Source: Wójcik


Oczywiście zanim wyjdziemy z domu, należy się do całej „wyprawy” odpowiednio przygotować.

Czy ekscytuje Cię omawiana kwestia? Jeśli tak, to wejdź na ten link oraz zdobądź cenne szczegóły (http://tort-artystyczny.pl/kursy-cukiernicze-online/) również na podobnej stronie.

Nie wiesz od czego zacząć? Bez paniki, służymy pomocą. Najpierw warto zatroszczyć się o stosowne ubranie Twego malucha na tzw. cebulkę - czapka dziecięca. Pierwsza warstwa, położona najbliżej skóry pełni funkcję termoizolacyjną. Chroni przed wilgocią, ostatnia zaś stanowi osłonę przed wiatrem. W dodatku powietrze zgromadzone między poszczególnymi warstwami zatrzymuje ciepło. Niesłychanie istotnym elementem zimowej stylizacji jest czapka dziecięca. Fantastycznie sprawdzi się nakrycie głowy wykonane z wełny merino uzyskiwanej z owiec spotykanych w górach. Charakteryzuje ją albowiem duża zdolność do pochłaniania wilgoci. Ponadto pomaga w utrzymaniu stałej temperatury ciała. Posiada właściwości bakteriobójcze. Nie powoduje podrażnień. Jest miękka w dotyku - czapki (sprawdź piękne czapki zimowe Kamea w sam raz na wiosnę) wiosenne dla dzieci.


W marcu i kwietniu, kiedy pogoda za oknem bywa dość kapryśna dobrze byłoby zaopatrzyć się w czapki wiosenne dla dzieci dzięki czemu unikniemy nieprzyjemnych „pamiątek” po spacerze na przykład kataru czy kaszlu i uchronimy naszego bobasa przed chorobą. Na rynku spotkamy masę rozmaitych modeli. Każda mama odnajdzie zatem coś dla swojej pociechy.