Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Zadbaj odpowiednio o swoje dziecko zimą! Powinniśmy ubierać je adekwatnie do pogody!

Sporo rodziców ma skłonności do tak zwanego przegrzewania swych dzieci. Wydaje nam się zazwyczaj, iż na dworze jest tak zimno, że ubranie dzieci w parę warstw ubrań sprawi, że dzieci nie będą chorować.


Nic bardziej mylnego - dzieci zbyt ciepło ubierane, zazwyczaj mają o wiele większą tendencję do chorowania. Jak zatem nie oszaleć i znaleźć złoty środek?


Pamiętaj w zimie o czapkach!


W zimie dziecko musi być zwłaszcza wyposażone w fajną czapkę i rękawiczki. Jeżeli tergo braknie, prawdopodobieństwo zachorowania zwiększa się znacznie. My polecamy zwłaszcza czapki dziecięce Broel które wyróżniają się przede wszystkim tym, iż są zrobione z bardzo dobrej jakości materiałów. Jeśli zdecydujesz się na taką czapkę, nie będziesz musiała się martwić, że czapka jest niewygodna czy przykładowo materiał gryzie Twoje dziecko w głowę. Czapki dziecięce Broel są wykonane z najlepszej jakości materiałów, a jednocześnie wyglądają naprawdę rewelacyjnie. Ich wielką zaletą jest bez wątpienia fakt, że są bardzo kolorowe i niejednokrotnie z nadrukowanymi ciekawymi wzorami, dzięki czemu właściwie każde dziecko będzie chętnie nosiło taką czapeczkę - dzięki tym czapkom niewątpliwie unikniesz problemu z tym, iż dziecko będzie ciągle zdejmować czapkę.


Rękawiczki również są bardzo istotne!


Dron DJI Inspire 1
Author: DFShutterbug
Source: http://www.flickr.com


Jak już wspominaliśmy, rękawiczki również są bardzo istotne - zadbaj szczególnie, aby Twoje dziecko nie trzymało śniegu w gołej ręce! Jeśli chcesz mieć w swym domu prawdziwego modnisia, wtedy kup rękawiczki w komplecie z czapką.


Istotne jest, aby pozwolić dziecku samodzielnie wybrać czapkę i rękawiczki - wtedy bez wątpienia będzie je znacznie chętniej zakładać! Wówczas także i Ty będziesz mieć głowę znacznie spokojniejszą o zdrowie swoich ukochanych dzieciaków.