Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

W miejsce zwykłych pieluch jednorazowych, warto nabyć otulacze i pieluchy wielorazowe

Pieluszki wielokrotnego użytku są coraz bardziej znane również w Polsce jak i na świecie. Zwłaszcza temu, że są zdrowe dla dziecka oraz ekologiczne dla świata. Pieluszki wielokrotne są coraz więcej popularne również w kraju jak i na świecie. Głównie temu, że są zdrowe dla maleństwa oraz ekologiczne. Są uszyte z tkanin oddychających, a więc nie ogrzewają pupy dziecka.

otulacz
Author: CatEyedKP
Source: http://www.flickr.com
A co najważniejsze, są bardzo proste w użyciu. Nie ma konieczności ich ani gotować, ani prasować! Dla maleństwa dobrze sprawdzają się otulacze zrobione z wodoodpornego materiału PUL oraz tetra. Takie dziecko i tak często się przewija, temu to najlepszy i również niedrogi zestaw. Otulacze trzeba zmieniać co 5 przebranie. Dobrze mieć także do niego z 2-3 pieluchy formowane, które zastosujemy w czasie spaceru czy podczas drzemki.

Schowania zużytych pieluszek dobrze używać przymykanego wiadra o pojemności około 23 litrów. Zużytych pieluch nie wolno namaczać.

Czy omawiany temat Cię interesuje? Jeżeli pragniesz zdobyć uzupełniające dane dotyczące tego problemu, to odwiedź sensowny serwis.

Przed włożeniem do pojemnika trzeba należy tylko wyrzucić z nich większe zabrudzenia. Pieluchy wielorazowe- - także na polskim rynku bywają coraz bardziej znane i akceptowane. Na szczęście, pieluszka z tkaniny XXI wieku to już nie tylko tetra, ale produkt wszechstronny, komfortowy i przyjazny zarówno dla potomka, jak i dla rodzica. Mokre pieluchy wielorazowe lznajdujące się w wiadrze można skropić paroma kroplami antybakteryjnego olejku lawendowego lub z drzewa herbacianego. Olejek najlepiej dać na ostatnią wkładaną tego dnia pieluszkę. Brudne pieluszki wielorazowe mogą być przechowywane do 3 dni.

Na dodatek dochodzą też pieluszki z kieszonką, lub też . Są one z dwóch powłok. Ta od strony pupci maleństwa wykonana jest z mikropolaru, który odprowadza wilgotność do wnętrza pieluszki a skóra dziecka zostaje sucha. Powłoka zewnętrzna zrobiona jest z PUL czyli oddychającego poliester, który zabezpiecza ubranko przed zamoczeniem. Obie powłoki tworzą kieszonkę, w której dajemy wkładkę chłonącą: z mikrowłókna, bawełniana, bambusa, konopi lub zwykłą pieluszkę tetrową.

Zainteresowały Cię treści zawarte w naszym wpisie? Czujesz jednakże braki? Więc namawiamy do następnej strony - naciśnij tu skup monet i przeloguj się tam.

Przeważnie pieluszka nabywana jest w zestawie z wkładką.