Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Niespełnione marzenia o dziecku to problem wielu osób

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektóre pary mają dziecko, chociaż wcale tego nie chcą, inne zaś starają się latami i nic nie osiągają? Życie jest brutalne, szczególnie, gdy bardzo czegoś chcemy.
Jedną z możliwości, która ma umożliwić przytulenie własnego dziecka do piersi jest rządowy program dotyczący In vitro. Nfz refunduje go, aby pacjenci mogli zrealizować swoje marzenia o kompletnej rodzinie.

ciąża
Author: Philippe Put
Source: http://www.flickr.com
O refundację mogą ubiegać się osoby, które mają stwierdzoną przyczynę bezpłodności bądź już udokumentowano trwające rok leczenie, jakie niestety nie przyniosło pozytywnych rezultatów. Istnieją ustanowione bariery wiekowe, którym trzeba się podporządkować, jeśli mamy zamiar dostać się do programu. Maksymalna granica wieku u kobiet to czterdzieści lat. Oprócz tego odrzucane są pacjentki, które już poprzednio miały kłopoty z donoszeniem ciąży. Zaś ograniczeniem nie jest uprzednie korzystanie z in vitro – takie osoby także mogą się zgłaszać.

Kolejną restrykcją jest niemożliwość wykorzystania dawców komórek jajowych bądź plemników. By rozpocząć starania, trzeba dostarczyć komplet dokumentacji z instytucji medycznej, w której się leczyliśmy, bez znaczenia czy jest placówka państwowa, czy prywatna. Początkowo zgłaszająca się kobieta jest poddawana postępowaniu kwalifikacyjnemu. Jeśli wszystko pójdzie po myśli, może zostać wpisana na listę oczekujących (przeczytaj przykłady na Istnieje specjalny, elektroniczny rejestr, w którym zbierane są wszelkie informacje odnośnie in vitro, czyli np. liczba uzyskanych ciąż oraz stan zdrowia urodzonego dziecka.


rodzice
Author: The National Guard
Source: http://www.flickr.com
W Polsce ponad milion par boryka się z powyższym problemem i choć chciałyby urządzić pokój dla maluszka, kupić cudowne ubranka i po prostu czekać, aż w końcu pojawi się w domu nowy członek rodziny, dotychczas nie miały tej szansy. Teraz mogą skorzystać ze scharakteryzowanego programu refundacji zapłodnienia in vitro z wiarą, że tym razem się uda i marzenie będzie zrealizowane . To wyjątkowo istotny krok dla rodzin, które z powodu niedostatecznych możliwości budżetowych nie mogły sobie pozwolić na leczenie warte ponad kilkanaście tys.

Jeśli zaintrygowała Cię taka tematyka, bez wahania kliknij ten odnośnik - to omówienie z pewnością również będzie dla Ciebie wartościowe.

złotych, jako że taka kwota była dla nich niedostępna.