Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Jak dobrać najlepszy upominek na pierwsze urodzinki?

Bardzo wielu rodziców, także chrzestnych, nie zawsze do końca wie, jakie podarunki na roczek będą dla malutkiego dziecka najbardziej właściwe. Jak się okazuje, całkiem inny musi być prezent na roczek dla dziewczynki, a inny podarunek na roczek dla chłopca.
spacerówki
Author: Skagerak Denmark
Source: www.SmakProstoty.pl


Pierwsza rocznica urodzin to na ogół ważna okazja, jaka nastręcza wyboru jedynego w swym rodzaju podarku. Chociaż malcy najczęściej nie pamiętają tego dnia, to warto im ofiarować drobiazg, który będzie miłym wspomnieniem przez następne lata życia. temat podarunku dla malucha na roczek na pewno spędza sen z oczu dziadziusiów, krewny a także dalszych przyjaciół a nawet rodziców. Istotne ażeby to było coś z czego dziecko się ucieszy, co nie będzie leżeć i czekać na własny czas, gdyż roczniak naprawdę już cieszy się z różnych rzeczy, jednak w dalszym ciągu na wiele jest jeszcze zbyt wcześnie.


sklep
Author: Seth Anderson
Source: http://www.flickr.com


klocki Wader - to moim zdaniem jeden z najlepszych podarunków na roczek dla malucha. W pierwszej chwili malec będzie demolować (z frajdą) wszystkie pobudowane przez was wieże. Jednak z czasem podpatrzy, w jaki sposób stawiać jeden klocek na drugim po czym sam pocznie konstruować, a jest to niezmiernie wciągające. Klocki Wader na pewno kształtują wyobraźnię a wspólne konstruowanie wieży bądź innych budowli to wspaniały pomysł na familijną zabawę. Ja rekomenduję klocki w torbie na zamek błyskawiczny nie zaś w pudełku – łatwiej je schować, przenosić oraz utrzymać ład a i równocześnie dziecko również samo chętnie wkłada a także wyjmuje klocki z torby.


temat
Author: Gidge Uriza
Source: http://www.flickr.com


Pojazd pchacz. Samochód (jednak też bywają samoloty, autka dla dziewczynek i chłopców, ciuchcie, pszczółki na kółkach itp.) to następny super prezent. Ma przyciski, więc dziecko entuzjastycznie się tym bawi. Poza tym posiada solidne koła a dziecko może przysiąść po czym odpychać się nóżkami bądź stanąć za autkiem i je posuwać. Z pewnością też po paru miesiącach będzie próbować odpychać się na siedząco i będzie dużo radości z jazdy.
Właśnie z tego powodu sądzę, iż za wcześnie na kupowanie rowerka na roczek, jako że w większości przypadków (poza wyjątkami) dziecko samodzielnie zacznie się odpychać po upływie 1,5 lat, zaś przedtem to rodziciel musi pchać.


Dobrze jest obejrzeć także spacerówki, albowiem roczek to czas na taki właśnie wózek.