Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Wyposażenie pomieszczenia dla dziecka nie musi być kłopotem

Jako rodzic z pewnością głowisz się jak wygodnie i miło zaaranżować pokój dla malucha. To zadanie może sprawić dużo problemów nawet najwspanialszym designerom wnętrz. Dlatego też, urządzając przestrzeń dla dziecka,należy pamiętać o paru najistotniejszych punktach. Wybieraj zawsze radosne,pastelowe odcienie. Ciemne fiolety i szarości bardziej nadają się do sypialni rodziców niż do pokoju, w którym pociecha ma się dobrze bawić.


Pokój dziecięcy
Author: Angie Stalker
Source: http://www.flickr.com
dziecka dostawało się dużo dziennego światła. Poza tym, by umilić mu wieczorną zabawę czyodrabianie lekcji, zaopatrzpomieszczenie w sztuczne oświetlenie o wysokim standardzie. Pamiętaj, że lampki muszą być dostosowane do zabawy, nauki, odpoczynku, ale też przypaść do gustuszkrabowi.


łóżko dla dziecka
Author: Hsu Chi-Wen
Source: http://www.flickr.com
Dziś sklepy zinstalacjami oświetleniowymi mają do zaoferowania ogromny asortyment interesujących, ślicznych i śmiesznych lamp dziecięcych o przeróżnychformach i barwach.Projektowanie pokoiku dziecięcego nie powinno stanowić trudności, kiedy tylko będziesz pamiętać o czterech istotnych, wymienionych wyżej punktach.

Wedle Ciebie prezentowany tekst jest niesłychanie interesujący? Jeśli tak, to wejdź także na pomocne materiały (http://szkola-terapeutyczna.pl/), które zawierają tak samo absorbujące tematy.

Brzmią one jak banał, jednak faktem jest, że rodzice, prześcigający się w pomysłach, jak najoryginalniejszego zagospodarowania pomieszczenia malucha, często o nich nie pamiętają, a najważniejsze przecież, by pociecha mogła czuć się bezpiecznie, przyjemnie i wygodnie w swoim osobistym kąciku.