Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Rodzaje termoforów dla niemowląt – doskonałego sposobu na bóle brzuszków

Kiedy w naszym domu pojawia się dziecko, to ogromna radość dla wszystkich członków rodziny. Niezależnie od tego czy jest to pierwsza, czy kolejna pociecha, za każdym razem odczuwamy niezwykłe szczęście, iż możemy opiekować się taką drobną istotką. Niestety maluszki naprawdę często cierpią na bóle brzuszka. Staramy się nosić niemowlaki, czekając aż im się nie odbije, klepać im plecki, lecz nie za każdym razem to pomaga. Niekiedy konieczne są inne sposoby, a jednym z pierwszorzędnych jest termofor. Jakie odróżnia się typy termoforów, które można wykorzystywać, kiedy i nasze dziecko dopadnie ta niedogodność?

termofor dla niemolaka
Author: www.fiorino.eu
Source: www.fiorino.eu
Pierwszy termofor dla niemowlaka to termofor z pestkami, jakie spełniają rolę gorącej wody - znacznie więcej dla dziecka znajdziesz tu. W przypadku małych dzieci użycie jej byłoby niebywale nierozsądne, toteż wykorzystanie suchych termoforów jest idealnym rozwiązaniem, a co najważniejsze, z powodzeniem mogą z nich korzystać również dorośli. Nim użyjemy termofora, należy wyjąć wkład z pestkami, aby podgrzać go czy to w mikrofali, czy w piekarniku bądź nawet na kaloryferze, jeżeli mamy właśnie sezon grzewczy. Jeżeli zaś schowamy termofor do zamrażarki, rewelacyjnie przyda się na stłuczenia dla starszego dziecka. Drugim typem są termofory z ziarnami owsa lub pszenicy, jakimi posługujemy się w identyczny sposób, jak w przypadku termoforów z pestkami. Jeżeli mają także wyjmowane wkłady, pokrowce można bez problemu myć. Ostatni typ to termofor z wkładem solnym. Warto wybierać różnokolorowe termofory, których maluch nie będzie wyrzucać z łóżeczka. Sporo takich produktów posiada na przykład wesołe, szeleszczące metki kochane przez pociechy, ponieważ mogą je ciągać i bawić się nimi, co zdecydowanie umila czas.

Kliknij ten link, a zobaczysz, że znajdujące się tam wpisy z witryny (https://talentum.pl/) zaciekawią takie osoby, które zafrapowane są podnoszoną tutaj tematyką.
niemowle
Author: Trevor Leyenhorst
Source: http://www.flickr.com
Miejmy na względzie takie rzeczy, gdyż termofor może nieraz towarzyszyć naszemu malcowi, z tego powodu ma mu się podobać. Ból brzuszka jest uciążliwy i dla malca, i dla mamy oraz taty, toteż dobrze wyposażyć się w termofor dla niemowlaka - jaki znakomicie da sobie radę z tym problemem. Zakup jeden z zaprezentowanych wyżej typów termoforów, a szybko przekonasz się o ich efektywności oraz twój malec już nigdy nie będzie cierpieć z powodu takich dolegliwości.