Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

W twoim domu zjawi się dziecko – spójrz, co warto nabyć, by pierwsze dni nieokazały się stresujące

Kiedy na świecie zjawia się dziecko, wiele matek pęka z radości i w tym samym momencie uświadamia sobie ogromny strach - czy podoła? I chociaż odkąd kobieta dowiaduje się o zajściu w ciążę, stara się na ten ważny dzień przygotować, nie ma siły, by się nie denerwować. Jak takiemu stanowi zaradzić?


A czy właściwie się da? Zdaje się, iż nic nie może zwyciężyć emocjonalnej obawy. Można jednakże postarać się go ograniczyć. Jak to uczynić? Zakupić wszystkie rzeczy, które później staną się wielką pomocą. Warto zawczasu jak najwięcej poczytać w temacie ciąży, niemowlaka, porodu, pierwszych tygodni w mieszkaniu. A kiedy zbierze się istotne informacje, trzeba pójść na zakupy. Nie ma za dużego znaczenia, w jakim miejscu się ich dokona - sklepy tradycyjne czy sklepy internetowe. Przemysł produktów dla dzieci jest w tej chwili w Rzeczypospolitej Polsce mocno rozwinięty i bez najmniejszych problemów można wszystko zdobyć (gdzie lata PRL-u, kiedy walczyło się żarliwie o każde pajacyki czy rajtuzki?; na szczęście przeminęły i wierzmy – przenigdy nie wrócą). Jest parę rzeczy, które trzeba kupić wcześniej. To m.in. rogale do karmienia, smoczek (aktualnie istnieją 2 szkoły - jedna zaleca smoczki, druga nie; na którą opcję się nie zdecyduje, warto zakupić chociażby jedną sztukę i posiadać w komodzie pod ręką; częstokroć, kiedy dziecko płacze, sięga się po każdy środek), laktator, podgrzewacz do butelek.


Matka z dzieckiem, poduszka Cebuszka
Author: Ceba Baby
Source: Ceba Baby
Wspomniane rzeczy można zakupić nie patrząc na to, czy planuje się karmić z piersi czy butelką. Zdarza się, że z różnych powodów, trzeba zmienić podejście.

Interesują Cię informacje na prezentowany temat? To świetnie, ponieważ mamy oryginalny serwis (http://www.sentiell.pl/pol_m_Bizuteria-dla-dzieci_Kolczyki-165.html), który ma wyłącznie informacje, których teraz wymagasz.

Jeżeli przyszła mama zaplanowała, iż będzie żywić dziecko pokarmem naturalnym, rogale do karmienia, przydadzą się nawet wtedy, gdy zajdzie potrzeba sięgnięcia po butelkę. Posłużą również do wygodnego ułożenia dzieciątka. Identycznie z podgrzewaczem – jeśli nie pokarm naturalny wcześniej ściągnięty, będzie można podgrzać herbatkę na trawienie. Zresztą i sama butelka nie oznacza sztucznego karmienia – ściągnięty z piersi pokarm należy za pomocą czegoś później podać. Warto się wcześniej przygotować chociażby przez takie zakupy - zobacz smoczki Lipinipi na Z pewnością będą pomocne i sprawią, że przyszła mama zacznie być spokojna. A wtenczas - tylko cieszyć się maleńkim dzieciątkiem.