Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

W dzisiejszych czasach rodzicielstwo jest coraz częściej odpowiedzialne - pragniemy tego, co najlepsze dla naszych dzieci, dlatego chcemy uchronić je przed chemią

Niestety czasy w jakich przyszło nam żyć zaliczają się do jednych z najbardziej zapylonych w dziejach człowieka. We wszystkim mamy substancje trujące - w warzywach i owocach, kremach, ubraniach, a nawet zabawkach.


zabawki drewniane
Author: MaxiScharfenberg
Source: http://www.flickr.com
Często autka sprowadzane z Indii nie zaliczają się do zdrowych, choć są bardzo tanie. Po jakimś czasie i skruPULatnych badaniach dowiadujemy się, że tanie tworzywo używane do stworzenia zabawek jest przykładowo rakogenne (zabawki drewniane). Musimy być odpowiedzialnymi rodzicami, którzy chronią swoje pociechy przed takimi towarami.


klocki drewniane
Author: jareed
Source: http://www.flickr.com


Z tej przyczyny coraz częściej nasze matki wybierają europejskich producentów zabawek, którzy posiadają wszelkie certyfikaty i spełniają unijne normy. Ich zabawki nie są tak tanie, jak te z Azji, ale gdy chodzi o zdrowie i życie twojej latorośli, to nie należy żałować pieniędzy. W ostatnich czasach dużym powodzeniem cieszą się zabawki drewniane, gdyż są one bio. Takie zabawki pomagają rozwijać wyobraźnię i umiejętności manualne oraz nie stanowią zagrożenia dla zdrowia malucha. Malec może je brać do buzi i nie przyniesie to najmniejszych niekorzystnych konsekwencji. Zabawki drewniane są tworzone dla chłopców oraz dla dziewczynek. Możemy kupić drewniane domki, ciuchcie lub klocki drewniane koniecznie zapoznaj się ze stroną. Zabawki zawsze są malowane atestowanymi lakierami bez chemicznych substancji.


Warto troszczyć się o zdrowy rozwój swojego dziecka. Z tego powodu trzeba ubierać je w naturalne ciuch, karmić zdrowymi owocami i warzywami i kupować mu naturalne zabawki drewniane.