Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Leczenie bezpłodności w Białymstoku - tu odnajdziesz nadzieję na posiadanie pociechy

Wszyscy wiedzą, że temat in vitro współcześnie porusza naprawdę dużo kontrowersyjni. Jest ona jakkolwiek dla niektórych osób wyłączną możliwością na posiadanie dziecka. A przecież wielu ludzi wie, że posiadanie pociechy jest najwspanialszą rzeczą na świecie. Metoda in vitro jest poświęcana kobietom, które pomimo wielu prób i leczenia nie mają opcji w naturalny sposób mieć potomstwa.


Wszyscy też wiedzą, że nerwy nic korzystnego nie wnoszą, a pary borykające się z bezpłodnością mają ich całą masę. Według badań na świecie jest 60-80 mln par, które spotyka czasowo lub plac zabaw w żłobku na stałe kłopot bezpłodności. Zapłodnienie in vitro to zapłodnienie pozaustrojowe – sztuczne, które jest przeprowadzane w warunkach laboratoryjnych. W tej technice dąży się do zapłodnienia komórki jajowej poza ciałem matki. Uzyskane komórki jajowe i plemniki są umieszczane na wyznaczonych do tego płytkach, po czym przykrywa się je i odstawia. Po kilkunastu godzinach najczęściej uzyskuje się zapłodnienie. Tak powstały zarodek po czasie 2-3 dni jest transportowany do macicy kobiety.
dziecko z in vitro
Author: Nice
Source: Nice
Najczęściej lekarze umiejscawiają 2 zarodki, a w rzadkich już przypadkach 3 lub 4. Po tym trzeba poczekać, a najczęściej po dwóch tygodniach można dostać już wynik, czy zapłodnienie się udało. Jedna z przodujących w branży klinik znajduje się w miejscowości Białystok i niezaprzeczalnie jest sławna też ze swoich doniosłych analiz - więcej o ofercie in vitro Białystok. Zabieg przeprowadza się najczęściej dopiero wtedy, gdy para wyczerpała pozostałe możliwości leczenia bezpłodności. Ważną sprawą jest tu również wiek kobiety. Niestety po 36 roku życia u większej części kobiet odnotowuje się niższy poziom powodzenia zabiegu, a tym samym rośnie szansa urodzenia dziecka z wadami genetycznymi. W czasie dwóch początkowych prób zapłodnienia odsetek sukcesu jest prawie taki sam i wynosi 20%, zaś w trzecim cyklu odrobinę maleje. Na nieszczęście w trakcie kolejnych prób szanse na zajście w ciążę dzięki tej metodzie bardzo maleją.

W chwili obecnej to Białystok posiada najlepszą klinikę leczenia niepłodności w Polsce. Dzięki wielu publikacjom i udowodnionym, wiarygodnym badaniom ma niezwykle dobrą renomę.