Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób ubrać dziecko do Pierwszej Komunii? Sprawdź, z jakich propozycji można wybierać

Pierwsza Komunia Święta to w pierwszej kolejności ważna uroczystość duchowa. Jednakże poza spotkaniami w kościele i należytym przygotowaniem się pod kątem religijnym, znacząca jest też cała otoczka, o jaką powinni zadbać rodzice. Na pierwszym miejscu jest wybór ładnego ubrania dla dziecka. Jeżeli nie ma wymogu ubierania pociech w alby komunijne, rodzice mogą samodzielnie wybrać, jaki strój założy w tym dniu jego dziecko.

I Komunia Św.
Author: Charles Clegg
Source: http://www.flickr.com
Alby komunijne (kliknij) z reguły uszyte są ze sterczu, zatem nie przepuszczają powietrza i przez to nie są nazbyt wygodne w noszeniu. Dziecko szybko spoci się, również siedząc w kościele, ponieważ w tłumie ludzi w parę minut powietrze może zrobić się duszne oraz nieprzyjemne. Przymiotem sterczu jest jego elastyczność, ale gdy mamy na uwadze wygodę naszej pociechy, zdecydujmy się na alby z atłasu. To znacznie lżejszy i chłodniejszy materiał. Chociaż jest odrobinę kosztowniejszy, to warto jest w niego zainwestować, przecież dziecko musi spędzić w albie kilka godzin.

Alternatywą dla niniejszego rodzaju stroju są suknie i garnitury komunijne. Decydując się na tę opcję będziemy mieć naprawdę szerokie pole wyboru. Jeżeli chodzi o sukienki, najkorzystniej jest przymierzyć parę modeli, aby rozeznać się, w jakiej sukience nasza córka wygodnie się czuje. Suknia nie może uwierać ani przeszkadzać w chodzeniu.

Zaciekawił Cię ten temat? To rewelacyjnie! Kolejne równie atrakcyjne wątki znajdziesz pod podanym odnośnikiem - tam czeka na Ciebie dalszy ciąg.

Tego typu kreacje mogą mieć wiele falban, koronek, a także bufiaste rękawy, jednakże o wiele ładniejsze są proste fasony, które nie przyćmiewają naturalnej urody pociechy. Garnitury komunijne to o wiele mniejszy problem z wyborem, tym bardziej, że chłopcy są też mniej wymagający - warto zobaczyć ofertę sklepu ubiory-komunijne.pl.

Dla spokoju sumienia dobrze jest tak samo jak w przypadku dziewczynek przymierzyć kilka modeli, gdyż może się okazać, iż jeden będzie o wiele wygodniejszy od drugiego albo ładniej się ułoży. Garnitury powinny być ładnie wykończone i nie można zapomnieć o zakupie białej koszuli, która będzie doskonałym uzupełnieniem eleganckiego wyglądu. Biorąc pod uwagę przedstawione sugestie dobranie stroju dla naszej pociechy nie będzie problemem. Nie zapominajmy, by na pierwszym miejscu nie stał tylko elegancki wygląd, lecz również wygodę, a dziecko będzie z przyjemnością wspominać ten nad wyraz ważny dla niego dzień.