Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Facet jaki jest każdy widzi. Ale czy faktycznie tak jest? Przekonaj się do dbania o siebie.

Istnieje parę wydarzeń każdego roku, które wręcz proszą się, żeby zrobić się na bóstwo. Oczywiście mamy na myśli kobiety, gdyż faceci przeważnie nie posiadają takich zamierzeń. Ale są też mężczyźni, którzy tak samo, jak kobiety myślą o takich sprawach. Weźmy na przykład taki typ mężczyzny, jak Christiano Ronaldo, przecież on w każdym meczu prezentuje się prawie doskonale. Opalone ciało, ułożone włosy, postawa i parę innych szczegółów o które z pewnością dba, a jakie wpływają na całokształt. Czy to normalne czy jest w tym trochę przesady?


To zachowanie wielu rozśmiesza, lecz czy jest się z czego śmiać? Czy to źle, że mężczyzna także preferuje prezentować się po prostu ładnie. No tak, zaraz odezwą się głosy, iż co po niektórzy z tą „fajnością” przesadzają, iż muszą używać najlepszej suszarki do włosów (wybierz na , a brylantyna do włosów to już gruba przesada. Nic bardziej mylnego. Niech każdy będzie tym kim chce być (super brylantyna do włosów).


Nie możemy narzucać jednego rodzaju modelu mężczyzna czy kobiety każdemu mężczyźnie i każdej kobiecie.
brylantyna do włosów
Author: Fotolia.com
Source: Fotolia.com
To tak jakby ktoś sobie zaplanował, iż w dzisiejszym dniu ubieramy się na niebiesko, a w następnych dniach na żółto. Niestety, w wielu krajach, także w naszym kraju dominuje przekonanie, iż taki człowiek ma coś z głową, albo ma inną orientację seksualną.

Interesujący artykuł? Jeśli tak myślisz, kliknij bez ociągania ten odnośnik, gdyż w witrynie szkoła anglojęzyczna wrocław, którą tutaj znajdziesz, również jest coś wartościowego!

A jak nawet tak, to co? Czy jest coś w tym obraźliwego, przecież niech sobie robi w łóżku to, co chce, czyż nie? W Polsce mamy jednocześnie dodatkowy problem, gdyż wielu polityków dołącza się do tego chóru mówiąc jednym głosem z ludźmi, którzy każdego pragnęliby sobie zdominować. Dość padające hasła są bardzo negatywne i poniżej jakiegokolwiek poziomu. Niemożliwie jednak zatrzymać spiralę tej niesprawiedliwości, ponieważ jak ktoś krzyknie A to zawsze słychać B... Co w tym chwili czuje taki mężczyzna, który lubi o siebie zadbać? Że zapewne nie jest męski, iż tak naprawdę to żaden facet, bo „stroi się jak baba”, bo pewnie to homoseksualista i tak dalej.Niestety, nie tylko od niego jest zależne, czy machnie po prostu na to ręką, czy będzie się bał tak dalej funkcjonować. Bo jeśli słyszy za sobą wyzwiska, jeśli ktoś go mocno przestraszył, spoglądał krzywo, a w telewizji słyszy polityków pewnej frakcji, którzy najchętniej postawiliby wszystkich do jedynego i akceptowalnego przez nich pionu, to może się naprawdę obawiać swojego stylu. Co wtedy robi? Wraca do „normalności”, staje się taki jak pozostali, lecz chociaż na zewnątrz pasuje do wszystkich „normalnych”, to czy wewnątrz jest to inny człowiek?