Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Miejsce gdzie mogą się bawić nasze pociechy

Kiedy wybieramy się z naszą pociechą do wielkiego domu handlowego zaczynamy się zastanawiać, kiedy w naszym dziecku włączy się maruda. Niestety dzieci nie lubią robić z nami przydługich maratonów zakupowych. Wiemy, że na początku nasz dzieciaczek jest zaciekawiony tym co wokół, ale po kilku naszych uwagach typu: stój koło mamy, nie ruszaj, nie wolno, przestaje mu się widzieć ta sytuacja. Dlatego też wymyślono sale zabaw dla dzieci.


plac zabaw
Author: Frogn kommune
Source: http://www.flickr.com
Kwota za jedną jednostkę czasową nie jest wysoka, a my mamy możliwość na spokojnie zakupić to, po co przyszliśmy i esteśmy spokojni, bo wiemy, że nasza pociecha miło spędza czas. Sale zabaw dla dzieci są bardzo popularne. W wielu domach handlowych są naprawdę ogromne sale, może tam spędzać czas nawet kilkanaście dzieci. Ale większość sal zabaw jest ciut mniejsza. W takich salach poza kulkami, są rury do zjeżdżania, linki do wspinania, a wszystko zabezpieczone tak, by dzieciakom nic się nie stało.


Dobrze dopasowane miejsce dla naszej pociechy

Bywa tak, że nasze pociechy chciałyby pójść z nami na zakupy, ale tylko, gdy pozwolimy im bawić się w sali zabaw. Sale zabaw dla dzieci dla dzieci są genialnym pomysłem dla mam, ojców i dzieci. Gdy za pierwszym razem wybieramy takie rozwiązanie, to znaczy pozwalamy zostać dziecku w takiej sali zabaw, możemy mieć pewne obawy, jednak rzeczywistość jest taka, że nie musimy się niczym przejmować. Osoby pracujące w takich salach muszą opiekować się maluchami. W dodatku istotne jest, byśmy sami powiedzieli dziecku by po prostu nie szalało. Koszty takiej zabawy są niewielkie.


dzieci
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Zwłaszcza, że daje nam to możliwość zrobienia zakupów w krótkim czasie. W dodatku w dużych centrach handlowych często w takich salach zabaw jest sporo maluchów dzięki, czemu nasz maluch może spędzić trochę czasu z rówieśnikami. Dzięki takim salom zabaw mamy pewność, gdzie jest nasz maluch. Jeśli dziecko chodziłoby z nami po sklepie to mogłoby coś zrzucić z półki, albo po prostu się zgubić. Dlatego dobrze postawić na sprawdzone rozwiązanie. W takim miejscu nasza pociecha nie tylko będzie dobrze się bawiło, ale i my będziemy spokojniejsi a przy okazji nasz maluch może trochę potrenować swoją koordynację ruchową i zawrze nowe znajomości z innymi malcami.