Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Dobre rozwiązanie przede wszystkim dla naszych pociech

Dmuchane zjeżdżalnie
Author: vladbusuioc
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszym świecie jest sporo możliwości zajęcia dzieciakom czasu. Spora część matek i ojców wysyła swoje pociechy na dodatkowe zajęcia po lekcjach. Maluchy często siedzą po parę godzin w świetlicy. Często ten czas nie jest zbyt dobrze wykorzystywany. Nie wszystkie zajęcia pozalekcyjne pasują dzieciom.

A bycie na świetlicy po raz kolejny w miesiącu też nie jest zbyt przyjemne.
Dzieci w szkole
Author: 0Odyssey0
Source: http://www.sxc.hu
Dzieci są ogromnie ciekawe świata. Pragną przekazów, jakie aktywizują ich zaciekawienie, inspirują do zabawy i śmiechu, są barwne i przyozdobione graficznie. Niezwykle pozytywnie odbierają animacje i brzmienia na portalu (przetestuj przykładowo - www.hobbart.org).

Dzieci są tak nastawione na przyjemność, że zajmującym zajęciem może być dla nich nawet kluczenie myszką po ekranie, w poszukiwaniu skrytych części, czy też po prostu oglądanie zmian zarysu, czy odcieni kursora. Powinno się wiedzieć, że pociechy bardzo entuzjastycznie dopasowują do osobistych pragnień i upodobań przeróżne szczegóły strony. Każdego rodzaju personalizacje, jak rozmieszczenie tła pulpitu, ulubionych symboli, bądź własnych wzorów są przez nie też uważane jako składnik odpowiedniej rozrywki. W czasie próby nazwania miejsc w Internecie szkodliwych dla najmłodszych na pierwszy plan za każdym razem wysuwają się witryny z treściami o charakterze pornograficznym czy nasyconymi przemocą. Występuje jednak sporo innych, pozornie nieszkodliwych stron, które jednak mogą być groźne.

Są to na przykład popularne jakiś czas temu portale służące do czatowania, czyli rozmawiania z nieznajomymi osobami. Na dzień dzisiejszy funkcje czatów przejęły po części portale społecznościowe. W portalach dla dzieci winny znaleźć się rozrywki które nauczają. Interesujące konkursy dla dzieci zachęcają smyki do myślenia i w ten ciekawy sposób kształtują swoją mądrość.

zabawki
Author: Kana Natsuno
Source: http://www.flickr.com
Jednak odpowiednia „dawka” czasu spędzonego z padem w dłoni, nie przynosi szkody. Istnieją gry umożliwiające rozwój wyobraźni, strategicznego myślenia czy umiejętności planowania. Dostosowane do małych podróżników, kierowców czy projektantów. Na stronach dla dzieci dostępne są także zabawy edukacyjne sprawdzające znajomość języków obcych. Nauka przez zabawę? Naturalnie!
Tags: