Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Zabawki, które nigdy się nie znudzą

Świąteczne lego
Author: Brian Neudorff
Source: http://www.flickr.com
Nie ma prawdopodobnie maleństwa, które nie kochało by się bawić klockami Lego, przez to właśnie danie dzieciom tego zestawu okaże się ciągle strzałem w dziesiątkę. Możliwość samodzielnego zbudowania postaci spowoduje, że maleństwo będzie mogło przeżywać nieprawdopodobne chwile, w chwili kiedy całość będzie już złożona oraz gotowa do odtwarzania scenek. W łatwy sposób, za nieduże pieniądze można podarować dziecku coś, co da mu naprawdę dużo satysfakcji.

klocki
Author: kloniwotski
Source: http://www.flickr.com
Dziś nauka przez zabawę jest możliwa na wiele sposobów. Można na przykład kupić dziecku jego ukochane Lego z Gwiezdnymi Wojnami czy Klocki Super Heroes i zaangażować go do odgrywania konkretnych scenek, gdzie będzie musiało wykazać się poszczególnymi umiejętnościami albo z kolei kupić konkretne gry edukacyjne, które przyniosą dziecku radość, a równocześnie będą go czegoś uczyły.
Klocki lego na prezent
Author: pangyuliu
Source: http://www.flickr.com
Te klocki lego ma przynieść chwałę bohaterom legendy.

Dzieci oczywiście dodają do tego swoje różnego rodzaju teorie i zabawa staje się pochłaniająca. Maluchy zafascynowane klockami lego nie będziemy w stanie ich od nich oderwać, więc będziemy mieli kilkadziesiąt minut spokoju. Pamiętajmy o tym, że zbyt małe dzieci mogą połykać pewne części klocków, dlatego jest to zabawka dla dzieci od szóstego roku życia mogą się nimi bawić.

Mimo to starszym dzieciom też warto przypomnieć, że to klocków się nie połyka. Przecież wiem po sobie, że jeśli w grę wchodzą klocki Lego, to we właśnie sklepach internetowych mamy okazję nareszcie kupić po atrakcyjniejszych cenach zabawki. Akurat mój syn był uradowany z klocków, więc cena jest OK, lecz także reszta.

Warto także nadmienić, iż tak naprawdę nie jest powiedziane, że bardzo długo czekałem na Lego. A więc generalnie sklepy internetowe cechują się szybkim tempem dostawy. Seria tych postaci zbudowanych z klocków jest tak szeroka i jednocześnie ciekawa, że stanie się wspaniałą zabawą zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki.

Na dodatek jeszcze możemy zaopatrzyć się w odpowiednie książeczki, które będą przedstawiały nam przygody każdej figurki, a możliwość kupienia kilku serii spowoduje, że nasze dziecko będzie mogło się poszczycić ich naprawdę dużą kolekcją. Serię tą mamy szansę znaleźć tak w sklepach z zabawkami dla dzieci, jak i na stronie internetowej producenta, przez co bez znaczniejszego kłopotu, w krótkim czasie będziemy mogli uzyskać całą serię. Możemy także przyrównać kwotę proponowaną w sieci, jak i tą w markecie, przez co będziemy mogli dokonać sprawunku tam, gdzie będzie to najbardziej korzystne.