Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Profesjonalny sklep z akcesoriami dla niemowląt - pieluszki wielorazowe i majtki treningowe

niemowlak
Author: Donnie Ray Jones
Source: http://www.flickr.com
A co ważne, są naprawdę proste w stosowaniu. Nie ma konieczności ich ani gotować, ani prasować! Dla noworodka dobrze sprawdzają się otulacze szyte z wodoodpornego materiału PUL oraz tetra. Owo dziecko i tak często się przebiera, temu to najlepszy i zarazem najtańszy zestaw. Otulacze trzeba wymieniać co 5 przebranie. Warto posiadać także do niego ze 2-3 pieluchy formowane, które użyjemy podczas spaceru czy w czasie drzemki.

Kolejna wizyta w sklepie, decyzja odnośnie należytego rozmiaru oraz przedziału cenowego, choć przeważnie szukamy wersji najlepszej, czyli najdroższej. Dopiero później, zdumieni ceną paczki pieluch, rozpoczynamy poszukiwania tańszej- acz równie skutecznej alternatywy, np. pieluszki ekologiczne jednorazowe (http://www.wielorazowepieluszki.pl/pol_m_Pieluszki_Ekologiczne-Pieluszki-Jednorazowe-287.html). Co więcej za dobre pampersy uważa się takie, które dobrze chłoną wilgoć i długo utrzymują suchość pieluszki. Nie myślmy lecz, iż to wszystko nie oddziałuje na skórę dziecka.

Nie przepuszczające powietrza pieluszki, mogą powodować odparzenia i alergie u dzieci.
wielorazowe pieluszki z kieszonką
Source: http://www.wielorazowepieluszki.pl/
Pieluszki wielorazowe też na polskim rynku są coraz bardziej znane i lubiane. Ale, pieluszka z tkaniny XXI wieku to już nie tylko tetra, ale artykuł wszechstronny, wygodny i przychylny również dla maleństwa, jak i dla opiekunów. Np. w ostatnich dniach wielce popularne są tekstylia produkowane przez w 100% krajowe firmy.

Może ten trend utrzyma się na zawsze? Bądź co bądź akurat polskie ubrania dziecięce cechują się iście światowym poziomem, z szacunkiem dla Chin bądź Bangladeszu, lecz w szczególności województwo łódzkie to prawdziwa mekka firm, które postawiły na standard. To cieszy, nie tylko ze względów ekonomicznych, patriotycznych. Również trzeba docenić polskie wzornictwo. Na dodatek dochodzą jeszcze pieluszki z kieszonką. Są one z dwóch powłok. Ta od strony pupy dziecka zrobiona jest z mikropolaru, który oddaje wilgotność do środka pieluszki a skóra dziecka jest sucha.

Powłoka zewnętrzna zrobiona jest z PUL czyli oddychającego poliester, który chroni ubranko przed zmoczeniem. Obydwie warstwy stanowią kieszonkę, w której umieszczamy wkładkę chłonącą: z mikrowłókna, bawełniana, z bambusa, konopi lub zwykłą pieluszkę z tetry. Zwykle pieluszka nabywana jest w komplecie z wkładką. Komponując dziecięcą wyprawkę powinniśmy się rzetelnie zastanowić, co może się przydać naszemu maleństwu i co będzie właściwe z naszymi przekonaniami. Dlatego właśnie powinniśmy też dokładnie się namyślić, które pieluszki będą dobre dla naszego dziecka, a jeżeli zobaczymy jak przedstawiają się te wielokrotnego użycia, to ma szansę się okazać, że będziemy zadziwieni tak ich ceną, jak i wygodą ich używania.