Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Krótki powrót do dzieciństwa

Ubranka na wyjątkowe okazje
Author: Ceremony
Source: Ceremony
Kawa to napój goszczący w dużej ilości polskich domów. Utarty sposób parzenia kawy polega na ugotowaniu wody na gazie i połączenie jej ze śmietanką i ziarenkami kawy w kubku. Nie mamy świadomości, że przyrządzając kawę takim sposobem zabieramy kawie wiele z jej intensywności i zapachu. Napój nie ma w ten sposób opcji dobrego zaparzenia, więc korzystamy z jej minimalnej mocy. Generalną podstawą jest to, żeby stosować jasne, zimne kolory.

Po ich użyciu każde pomieszczenie będzie wyglądać na większe oraz przestronniejsze, niż naprawdę.
nowoczesny dom
Author: Scott Jordan
Source: http://www.flickr.com
Przede wszystkim pamiętaj, że w tym pokoju ważny jest kolor ścian. Nie uda Ci się zwiększyć optycznie wnętrza, jeśli wybrane przez Ciebie barwy będą kompletnie niedopasowane. Perfekcyjne do małych pomieszczeń są jasne odcienie, które wniosą do takiego pomieszczenia też wrażenie schludności i świeżości. Jednocześnie, jeśli zdecydujesz się na jasne, ale cieple kolory, możesz srogo się zawieść.

Sprawi to, że salon zamiast się powiększać będzie się zmniejszał. Dlatego najistotniejszą regułą jest, ażeby wybrać jasne odcienie, jednak o barwie zimnej. W podobnych okolicznościach towarzyszyłem pewnej mamusi w zakupie szlafroków dziecięcych dla jej dwójki pociech. Powróciło do mnie niespodzianie dawno minione dziecięctwo. Przypomniała mi się mam pojęcia czemu, moja zabaweczka sprzed 30 lat - postać malutkiego nurka z gumy z z butlami na plecach a kolorze zielonym.

Nie przeczę, że poczułem milutko na sercu. Co dziwne, poczułem woń mydełka obecnie już nie osiągalnego na rynku! Taki sygnał nie pokaże się nam, tak samo, jak nikt nie powie nam, żebyśmy w końcu podjęli jakąś decyzję: wóz albo przewóz, lepsze coś niż nic, lepiej później niż wcale. A ty ciągle stoisz w miejscu i zastanawiasz się, co wybrać, a latka lecą. Tak dochodzimy do punktu, w którym trzeba podjąć dalsze decyzje. Załamać się? Czekać na rozwój wydarzeń? posłuchać rad starszych znajomych czy może udać się do doradztwa zawodowego? Nic z tych rzeczy.

Może zabrzmi to banalnie, ale musisz wsłuchać się po prostu w swój wewnętrzny głos. Jak to zrobić? Idealnym pomysłem jest umieszczenie w centrum pomieszczenia ścianki działowej, która podzieli większą przestrzeń na cztery mniejsze i którą z każdej części przystosowuje się do przeznaczenia pomieszczenia. Taka przegroda doskonale oddziela poszczególne sfery w pomieszczeniu i jednocześnie wskazuje ich ściany. Niskim nakładem powierzchni można mieć cztery pokoje w jednym.