Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Gdy rodzi się maluch

Ciąża, płeć dziecka
Author: iStock
Source: iStock
Przyjście na świat szkraba to kluczowe zdarzenie w życiu pary. Od tego momentu w zasadzie wszystko się zmienia. Rodzicie muszą poświęcać sporo energii maluchowi, a także przygotować odpowiednio cztery kąty. Poniżej trzy główne obszary, o które należy zadbać. Liderem w tej branży wciąż pozostają zabawki Fisher Price. Firma ta robi zabawki dla dzieci w różnym wieku. Zarówno zabawki dla niemowląt jak również zabawki dla dzieci do trzeciego roku życia oraz starszych.

Wszystkie wykonane są z najwyższą starannością, mają wszelkie potrzebne atesty i z pewnością są bezpieczne dla maluchów.
furby
Author: denebola2025
Source: http://www.flickr.com
Pierwsze zabawki Furby miały swoją premierę na świecie w 1998 roku i niemal w tej samej chwili zrewolucjonizowały rynek branży dziecięcej. Ale nie upłynęło wiele czasu, a przekonaliśmy się, że nieduże małe, kosmate cudaki przypominające chomika giganta, spokrewnionego z sową, oczarowują nie tylko najmłodszych, ale także ich rodziców. Pod koniec dwudziestego wieku o zabawkach reagujących na dotyk i głos mówiono szczególnie pod katem przyszłości, tymczasem przekonaliśmy się, że owa przyszłość pojawiła się szybciej niż myśleliśmy. Niestety, mimo że http://zakupy.linkbaby.pl rozmawiał w wielu językach, włączając „ojczysty” język furbish – nie znał ani słowa po polsku. Ale wiosną, 2013 roku zabawka weszła na arenę zabawek w zupełnie odświeżonym, zaskakującym wydaniu, reagując przy tym na komendy w języku polskim, i tym sposobem skradła nasze serca. Zajmując się Furbym możemy mieć wpływ na jego osobowość i temperament, uczymy uczymy go mówić, opiekujemy się nim, dokarmiamy i wspólnie śpiewamy, a nawet tańczymy.

Furby posiada receptory na plecach, brzuchu i dziobie, reaguje więc na pieszczoty, łaskotki oraz karmienie. Posiada przy tym nienaganne maniery, ponieważ potrafi dziękować i pożegnać nas przed zaśnięciem. Zabawki Furby są wspaniałą alternatywą dla osób uczulonych na sierść zwierząt, ponieważ nasz mały kolega nie zrzuca swego kolorowego, pięknego futerka. Inna ważna sprawa to zabawki. Trzeba nabyć maluchowi takie zabawki, które będą jednocześnie dawały mu radość i mocno rozwijały intelekt. Pierwsze kilka lat na świecie to w zasadzie kluczowy czas, więc maluchy muszą mieć coś, co będzie rozwijało ich możliwości umysłowe. Świetnym wyborem okazuje się zakup artykułów krajowego wytwórcy Wader – aktualny asortyment zabawkowy poznasz na witrynie sieciowej firmy.

Kolejna kwestia to zabawki. Także powinny być dopasowane do wieku i etapu rozwoju naszego maleństwa. To oczywiste, że złożonych przedmiotów z maleńkimi elementami nie podarujemy malutkiemu dziecku. Naszemu maluchowi zmieniają się gusta. Gdy mają około dwóch, trzech lat chłopcy pragną mieć do zabawy pojazdy, a dziewczynki wózki dla lalek (więcej). Naturalnie nie istnieją tu żadne reguły. Nie wolno ograniczać naszego malucha.

Jeśli nasza malutka, słodka córeczka nagle zacznie domagać się sterowanego wielkiego terenowego auta - podarujmy jej go. Najwidoczniej coś w tym akurat przedmiocie ją interesuje. Podobnie jest z chłopcami. Gdy mocno chcą jakiejś typowo „dziewczyńskiej” zabawki, nie ma co oponować. Chcemy chyba, żeby nasze dziecko rozwijało się wszechstronnie. Jedną z najlepszych opcji jaką posiada Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem. Wystarczy ściągnąć niesamowicie prostą i nieodpłatną aplikację oraz postawić na udaną zabawę. Dzięki niej możemy pluszowe zwierzątko edukować w języku polskim lub dokarmiać jednocześnie kształtując mu przy tym charakter. Zabawka dostępna jest w tak wielu imponujących barwach, iż każdy potencjalny nabywca z przyjemnością zdecyduje się na odpowiedni dla siebie kolor.