Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Place zabaw bezpiecznym miejscem dla naszego dziecka.

Author: PRAKTIKER
Modernizując lub remontując nawierzchnie sportowe, należy uważać na to, że pełniły swoją rolę i były bezpieczne, w trakcie używania. Nie mogą się także ścierać. Sportowiec nie może doznać przez jej złą konstrukcję żadnego urazu. Poszczególne elementy i poziom ich rozplanowania powinien być właściwie dopasowany do docelowej grupy użytkowników.

Dorośli muszą zatroszczyć się o to, żeby umieszczać dzieci na przyrządach dostosowanych do ich lat. Na placach zabaw w wielu przypadkach dochodzi do wypadków będących rezultatem złej konstrukcji urządzenia lub zniszczonego podłoża. Regulacje prawne wymieniają przepisy, jakie muszą dopełniać strefy bezpieczeństwa między poszczególnymi elementami i surowce, z których powinno być zrobione podłoże. Optymalne nawierzchnie na place zabaw, nie dopuszczają do powstania wielu ryzykownych sytuacji.

Sportowe nawierzchnie, które znaleźć można obecnie na rynku, to inwestycja niezwykle opłacalna. Rewelacyjne nawierzchnie poliuretanowe (http://interchemol.com.pl/produkty/nawierzchnie-poliuretanowe), z których tworzone są najlepsze boiska, nie są wcale drogie. Niesamowicie funkcjonalne i szczególnie trwałe materiały producent jest w stanie zaoferować każdemu, kto gotów jest wybrać najwyższą jakość. Niezwykle szeroki zakres możliwości zastosowania nawierzchni tego typu powoduje, że każdy klient może odnaleźć właściwy materiał dla siebie.

Radość klientów jest dla producenta największą nagrodą.
Wybierając nawierzchnie sportowe (http://interchemol.com.pl/produkty/nawierzchnie-poliuretanowe/do-hal-sportowych-i-sal-gimnastycznych) do budowy dużych i małych boisk, stawia się przeważnie na najczęściej wskazywanego producenta. Pełne bezpieczeństwo i niezaprzeczalna ochrona dla użytkowników boisk to gwarancja od firmy, na którą warto zdecydować się już dzisiaj. Wykańczanie boisk różnego typu, także tych wielofunkcyjnych, odbywa się w oparciu o specjalnie wybrane oraz długi czas selekcjonowane materiały, takie jak właśnie rekomendowane przez tak wielu nawierzchnie.

Nie tylko boiska dla profesjonalistów, ale też miejsca zabaw dla maluchów tworzone są na bazie najlepszych nawierzchni. Do klejenia parkietów oraz masywnych części konstrukcji przydatny będzie klej poliuretanowy. Jest to szybkoschnący klej o beżowej konsystencji, który przede wszystkim charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na czynniki mechaniczne. Posiada bardzo dobre parametry wypełniające. Schnie około 24 godzin i potrafi wytrzymać naprawdę wysokie temperatury. Puszczając nasze pociechy na plac zabaw upewnijmy się, że jest on bezpieczny, że zarówno nawierzchnia, jak i wszystkie elementy nie będą stanowić zagrożenia dla naszych maluchów w trakcie skoków, zabawy w piasku czy huśtania na huśtawce.