Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Dla potomstwa można zrobić wszystko. Nasze potomstwo to nasz najbardziej cenny skarb

Każdy rodzic to wie: jego dziecko jest najistotniejsze na świecie. Każdy rodzic chce dla niego jak najlepiej, jak tylko potrafi. Pragnie się nim zajmować, troszczyć się o nie, dawać mu dowody miłości, dawać prezenty. Czasami nie jest to łatwe, bo życie wymaga poświęceń również na innych frontach, szczególnie zawodowych, ale każdysię stara najlepiej jak potrafi.
dziewczynka na rowerku
Author: Norbert Reimer
Source: http://www.flickr.com
Nie będzie znaczącym odkryciem uznanie, że dla dziecka da się zrobić wszystko. Czy to natura czy kultura nas tak ukształtowała, ale możemy zginąć dla naszych dzieci. To wielce szlachetne i to wydaje się w najwyższym stopniu tożsame z tym, co można nazwać sekretami naszego życia. Wiele gatunków zwierząt też staje w obronie swoich małych do upadłego, więc nie jesteśmy tu odosobnieni. Człowiek ogólnie potrafi nawet oddać swoje życie za kogoś innego, choć to czyn, na który pozwolą sobie nieliczni. Matka zrobi także wszystko, aby wykarmić swoją pociechą (pomocne: podczas ciąży i karmienia piersią).uśmiechnięty chłopiec
Author: Volkan_83
Source: http://www.flickr.com
Zależy to od naszej psychiki, ale również od tego, jak w danej chwili zareagujemy. Nie raz zdarzały się takie sytuacje, iż ktoś bardzo bojący wskakiwał do wody, żeby wyciągnąć tonącego, a jeszcze inny, codziennie, niezwykle odważny, stał w tym momencie jak wryty.

Wykonaj krok naprzód oraz sprawdź co posiada proponowana strona www (https://super-edu.pl/) - odnalezione tam dane wciągną Cię całkowicie, gdyż są zajmujące.

Ciężko przewidzieć, jak wyglądałoby nasze zachowanie . Być może rozsądek podpowiada nam, że oczywiście udzielilibyśmy pomocy, ale jednocześnie jakaś siła od wewnątrz by nas przed tym powstrzymała. O tym nie wiemy niestety, jednakże jedno jest pewne, że jeśli rozchodzi się o życie naszej pociechy, czy choćby kogoś bliskiego, naszej rodziny, to długo byśmy się nie zastanawiali. Taka jest nasza natura i z tej części powinniśmy być dumni. Zerknij co jest odpowiednie dla dzieci: link.

Nic bowiem nie napawa tak optymizmem jak szlachetność, jak to, że jesteśmy zdolni oddać nasze życie za osobę, która kochamy. Gdybyśmy nie byli do tego zdolni, to nie moglibyśmy się wczuć w położenie drugiej osoby, niemielibyśmy empatii. To, że czujemy, kiedy ktoś inny cierpi lub źle się czuje, świadczy o naszych najlepszych intencjach, które pomagają w sytuacjach kryzysowych. Jeśli byleś w takiej sytuacji wiesz, o czym mówimy. Jeśli nie reagowałeś, nie zastanawiaj się nad tym. Nie chodzi tu o bohaterstwo, ani inne frazesy. Po prostu tak wyszło.