Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Dotyk kochającego rodzica jako najpiękniejszy znak miłości i troski o swoje dziecko.

Indie to kolebka rytuałów dla ciała. Od wieków hindusi traktują ciała niemalże jak świątynię i opiekują się nim tak dobrze, jak mają możliwość, fundując sobie na przykład różnorodne masaże. Kobiety masują skórę w publicznych łaźniach, a rytuał hammam będzie nie tylko zabiegiem oczyszczającym, ale jest swego rodzaju terapią dla zmysłów.
Spa, masaż ciała
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Czas biegnie wolniej, ciało może się odprężyć, a skóra będzie wchłaniać cenne olejki i balsamy. W krajach europejskich rytuały te raczej nie mają miejsca, jednak z dużym powodzeniem zastępują je najróżniejsze zabiegi SPA i relaksacyjne masaże. Takie zabiegi nie tylko będą likwidować pewne dolegliwości bólowe, ale przede wszystkim rozluźniają ciało i przepracowane mięśnie, przynoszą ukojenie i relaks dla umysłu. Wykonywane systematycznie, będą działać jak najlepsza terapia. Kto chociaż raz zdecydował się na masaż albo ma szczęście, że jego partner będzie chciał i umiał dobrze taki masaż przeprowadzić wie, że nie ma nic lepszego po całym dniu, pełnym ciężkiej pracy oraz stresów. Warto wiedzieć więcej na temat różnych technik masowania, gdyż są to najlepsze nieinwazyjne i w pełni naturalne sposoby uzdrawiania ciała i relaksu dla duszy.

Wśród wielu technik, do najbardziej istotnych należą przede wszystkim masaże dedykowane najmłodszym. Większość rodziców intuicyjnie wie, że taki sposób kontaktu z dzieckiem nie tylko przynosi mu spokój, lecz także zacieśnia więź między rodzicem a nim. Dlatego nawet nie mając przygotowania, duża część rodziców wykonuje swego rodzaju masaże własnym dzieciom już w niedługim czasie od urodzenia. Należy jednak polepszać umiejętności i terapeutyczną świadomość, rozszerzając wiedzę w temacie popularnych technik. W przypadku dzieci doskonale będzie się sprawdza masaż Shantala .masaż Shantala
Author: ASCOM Prefeitura de Votuporanga
Source: http://www.flickr.com
To dawna technika, która się właśnie wywodzi z Indii, skąd została przeniesiona na grunt europejski przez francuskiego położnika, pana Leboyer. To masaż który jest przeznaczony przede wszystkim dla niemowlaków, jednak równie pozytywne rezultaty może też dać przy starszych dzieciach, głównie z deficytem emocjonalnym.