Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Odmiany wózków dziecięcych, czyli co mieć na uwadze podczas wybierania wózka dla swojej pociechy.

Jedną z ważniejszych decyzji, którą muszą podjąć świeżo upieczeni rodzice będzie zakup dziecięcego wózka. W sprzedaży jest ich bardzo dużo, samych rodzajów wózków jest parę, a w każdej grupie swoje produkty proponuje kilkunastu producentów. Ponieważ kupno wózka to jeden z bardziej poważnych wydatków w domowym budżecie, to należy się dobrze zastanowić nad oczekiwaniami i kupić taki model, który będzie najbardziej odpowiedni dla dziecka, ale jednocześnie praktyczny dla rodziców.
wózek
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
Ponieważ dziecko bardzo szybko rośnie, to w różnych momentach życia będzie potrzebować odmiennego wózka. W pierwszych miesiącach wożone jest jedynie na leżąco, za to później już na siedząco, więc tak naprawdę będą potrzebne dwa rodzaje wózków. Niektóre osoby kupują oba oddzielnie, na pierwsze miesiące praktyczne, głębokie gondole, a w dalszej kolejności lekkie wózki spacerowe. Wadą takiego rozwiązania jest konieczność podwójnego zakupu, lecz za to można wybrać wózki dostosowane do potrzeb - wózki dla dzieci.Drugim wyjściem są wózki dziecięce wielofunkcyjne, łączące w sobie rolę wózka spacerowego oraz gondoli, są one równie chętnie kupowane przez wielu rodziców - porównaj modele wózków. Podczas zakupu wózka Graco poza względami praktycznymi należy zwrócić uwagę na parę istotnych spraw.
wózek
Author: X-Lander
Source: X-Lander
Najważniejszą kwestią jest bezpieczeństwo - tu nie da się pójść na żadne kompromisy, bo w końcu od tego zależy zdrowie a być może nawet życie malucha. Wózek musi mieć rzecz jasna odpowiednie atesty, lecz równie ważne jest skontrolowanie, jak zapinają się w nim pasy i czy dziecko nie da rady wypaść z niego łatwo.

Nie czekaj: przejdź do serwisu paul gauguin reprodukcje, żeby poznać ciekawe info na przedstawiany w tekście temat. Czekamy z niecierpliwością na twoją opinię!Dla dorosłych duże znaczenie będzie miała też praktyczność - przecież trzeba będzie wózek przez kilka lat pchać. Jego koła powinny być większe, najlepsze będą pompowane, bo dużo wygodniej się na nich jeździ, szczególnie na naszych zdemolowanych chodnikach będzie to miało duże znaczenie. Wygodne są także regulowane rączki, dzięki temu w wózku Chicco można dopasować ich wysokość do wzrostu. Wózki spacerowe powinny mieć łatwy sposób składania, należy również sprawdzić czy w takiej postaci zmieści się do samochodu.