Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób zapewnić bobasowi bezpieczeństwo w czasie dostarczania pożywienia, żeby cieszyło się znakomitym zdrowiem?

Przede wszystkim należy wybrać odpowiednie przybory, które umożliwią utrzymać sterylne warunki. Doskonałym środkiem na utrzymanie czystości są woreczki do sterylizacji w zwykłej kuchence mikrofalowej. To prosta i szybka metoda czyszczenia butelek, smoczków, czy innych produktów dla niemowląt. Jest to produkt wyręczający tradycyjny sterylizator.

Cały proces mycia zajmuje zaledwie 1 minutę. Praktycznie każdą torebkę da się zastosować nawet 20 razy, gdyż woreczki są wykonane z odpornych jak również bezpiecznych materiałów zupełnie wolnych od zarazków - więcej tutaj. W czasie odbywającego się procesu sterylizacji w kuchence mikrofalowej formuje się para wodna z dodanej wcześniej do woreczka zwykłej wody. Eliminuje ona niemal 100% bakterii.

Proces przebiega bez zastosowania jakichkolwiek chemikaliów. Można więc stosować woreczki do sterylizacji, które gwarantują bezpieczeństwo. Następną ważną sprawą są smoczki stosowane do procesu karmienia. Te smoczki także muszą zostać wyprodukowane z najlepszego tworzywa. Utrzymanie tych smoczków w sterylności również winno być łatwe oraz w stu % pewne. W tej chwili cenny oraz praktyczny jest z silikonu smoczek Avent. Ma on oryginalny opatentowany brzeg, który działa jako zawór w jednym kierunku.Smoczek umożliwia przelot powietrza do butelki podczas podawania dziecku pożywienia. Tym sposobem zapobiega powstawaniu próżni w buteleczce. Maluch nie musi puszczać smoczka. Może za to spożywać posiłek w sposób nieprzerwany bez połykania powietrza. A to z kolei zapobiega bolesnym kolkom jak też nadymaniom.
Właściwe karmienie chroni malucha przed niechcianym bólem wyrażanym bezustannym płaczem. Smoczek Avent ma szeroki kształt. Dzięki temu mobilizuje malucha do szerokiego otwarcia ust jak również niemal do zassania się do smoczka. Wszystko to bardzo jest upodobnione do karmienia piersią. Wobec tego da się połączyć oba sposoby podawania pokarmów, albowiem maluch nie odczuwa żadnej różnicy.

Dobrze jest więc sprawić sobie potrzebne przybory, dzięki którym uzyska się odpowiednie warunki podczas karmienia. Trzeba zadbać zarówno o odpowiednie buteleczki do dostarczania pożywienia jak też smoczki, jak i o świetną sterylizację stosowanych przyborów.