Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Łóżeczka dla bobasów

Gdy pojawia się na świecie noworodek to oczywiste jest, że rodzice są bardzo szczęśliwi. W sumie są szczęśliwi jeszcze zanim dziecię pojawi się na świecie. Ta miłość ukazuje się m.in. w tym, że przyszli rodzice urządzają pokój albo kącik dla swojej pociechy. W takim miejscu oczywiście konieczne jest łóżeczko dla dziecka. A jeżeli chodzi o łóżeczka dla dzieci to jest rzeczywiście bardzo duży wybór.

Dwustronny materac z kolekcji TRENTE w opcji H3
Author: Beds.pl
Source: Beds.pl
Nie musimy się przejmować, że zabraknie nam pieniędzy na nasze wymarzone łóżeczko dla naszego maluszka. Bo prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach można za naprawdę niewielkie pieniądze znaleźć fantastyczne łóżeczko z poduszeczkami, baldachimem, pościelą i czym tam sobie tylko wymarzymy. Musimy jednak nie zapominać, by łóżeczko było funkcjonalne. Dobrze kupić łóżeczko, które może mieć podwyższone lub obniżone dno. Dzięki temu będzie nam prościej, przy pierwszych naszych dniach z noworodkiem, a później będziemy mogli obniżyć dno łóżeczka, kiedy dziecko podrośnie, tak by, kiedy zacznie wstawać nie wypadło na podłogę. Możemy również kupić łóżeczka z przewijakiem. Wszystko zależy od tego, czego tak naprawdę potrzebujemy.

Materace do łóżka dla dziecka Gdy kupujemy łóżeczko dla dziecka, to musimy dowiedzieć się czy od razu jest dodawany do łóżeczka jest materac (zobacz materac 90x200 piankowy) - łóżka do pokoju dziecięcego. Jeśli chodzi o materace to są różne, wiele z nich jest uniwersalnych, więc łatwo będzie nam, w razie czego, dobrać materac (materace medyczne producent) do łóżeczka. Wiadomo, że wybór jest duży i możemy jak zawsze mieć kłopot z podjęciem decyzji. Kiedy jesteśmy rodzicami malutkiego dziecka, warto pomyśleć o podłożeniu pod prześcieradło jakiejś maty, która będzie zatrzymywała wilgoć, bo inaczej nasza pociecha może pomoczyć materac.


W takiej sytuacji najsensowniej kupić kolejny materac. Oczywiście nie tylko materace będą nam zawracały głowę, ale na sto procent dobór materaca jest bardzo istotny. Dziecko śpi bardzo dużo, więc powinniśmy wybrać taki materac, który da możliwość naszemu dziecku dobrze się wyspać. Gdy nie mamy żadnego doświadczenia możemy zapytać osoby, która ma w sprzedaży materace, ale możemy zrobić też wywiad wśród przyjaciółek, które posiadają już jakieś doświadczenia związane z kupnem materaca dla dziecka. Te osoby będą również mogły dać nam dobre rady. Warto, więc skorzystać z doświadczenia innych matek i to nie jedynie w kwestii kupna materaca.