Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Jakiego typu korzyści zapewniają gry? Czy stanowią zagrożenie, czy można się od nich uzależnić? Co wiemy na ten temat?

Konsole, tablety i komputery, także standardowe telefony komórkowe, to urządzenia, jakie aktualnie służą jednocześnie do pracy i rozrywki. Na pewno uwielbiamy grać w gry komputerowe, jakie są prawdopodobnie najbardziej wspaniałą rozrywką. W każdym choćby najmniej skomplikowanym telefonie znaleźć można niezbyt skomplikowane gry, w które jednak uwielbiamy grać. Dlaczego?


Niektórzy twierdzą, iż gry są tak popularne, ponieważ czujemy niechęć do rzeczywistości. Grający w ulubionej produkcji jest w stanie przenieść się natychmiast do świata, w jakim łatwo można odnieść sukcesy. Po prostu ma do wykonania określone zadania, po których następuje nagroda. Gry komputerowe mogą być tak więc czymś na kształt substytutu zadowolenia osobistego, to także szansa na nawiązanie bezpiecznych kontaktów wirtualnych, metoda na nudę. To jest jedna ze stron medalu, gdyż nie każdy traktuje gry, jako takiego zamiennika szczęścia osobistego.

przejdź do tej strony
Author: Corey Marshall
Source: http://www.flickr.com
Gry to tak naprawdę wspaniała rozrywka i urozmaicenie życia. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy dość znacznie rozwinęły się gry online, które pozwalają grać osobom z całego świata.

Czy to zagadnienie jest dla Ciebie ciekawe? To kliknij i zobacz, co zawiera solidna witryna (http://www.etteplan.com/pl/uslugi/systemy-wbudowane/projektowanie-oprogramowania-wbudowanego) - znajdziesz w tamtym miejscu podobnie intrygujące dane.

W sumie więc wystarczy mieć podłączenie do internetu, ażeby zagrać w każdą dostępną grę. Bardzo duża większość tych gier jest darmowa, dopiero kiedy bardziej będziemy zaangażowani, to jest możliwość dokupienia innych koniecznych elementów. Szczególnie popularna aktualnie jest gra wawawars . Takie gry to jedna z możliwości, wiele można również powiedzieć o innych typach.


Różnorodne gry, jak strategiczne oraz strzelanki wymagają zachowania znaczącej koncentracji połączonej z ruchową koordynacją. Graczy nie powinno więc zadziwiać zjawisko bardzo szybko uciekającego czasu, gdyż granie to czynność nastawiona na teraźniejszość. Naukowcy twierdzą, że gry komputerowe tak samo, jak aktywność fizyczna, pobudzają hormony szczęścia - endorfiny. Są one w stanie regulować nawet wrażenie bólu. Gry komputerowe stanowią również formę odreagowania niepokoju i agresji. Nie zadziwia więc fakt, że wiele osób lubi grać w gry o różnorodnych porach dnia, a nawet nocy. Jeżeli nie jest to przesada, a pozwala jednocześnie zmniejszyć uczucie niepokoju, to nie ma w tym nic złego. Można powiedzieć, że gry w tej sytuacji działają prawie terapeutycznie.