Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Jaka czapeczka dla niemowlęcia?

W szafie dzidziusia nie może zabraknąć czapki. Wysoko usytuowana w hierarchii ubrań, czapeczka dla niemowląt ochrania malucha przed utratą ciepła (aż 40 procent ciepła ucieka przez główkę).


kliknij tutaj
Author: thepeachpeddler
Source: http://www.flickr.com


Jaka powinna być czapka dla oseska?


Gorset wyszczuplający
Author: MITEX
Source: http://www.jagna.pl


Jaka czapka? Czapka powinna dobrze przylegać do głowy pociechy oraz posiadać specjalne osłonki na uszy (czapeczka-pilotka) bądź być głęboko osadzona. Istotne, aby skrupulatnie osłaniała czoło malucha w czasie spacerów. Na co dzień idealne są czapki dziecięce Broel z bawełny, bez zbędnych dekoracji, jakie mogłyby przeszkadzać potomkowi Szukasz czapek dziecięcych broel?. Grubość czapeczki powinna uzależniona być od aury.


widok - sklep
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Kiedy nakładać? Do trzeciego miesiąca życia poleca się odziewanie cienkiej, bawełnianej czapeczki po kąpieli. Nieodzownie narzuć maleństwu czapkę przed pójściem na spacer w wietrzny czy chłodny dzień. Po wejściu do domku powinniśmy zdjąć czapkę, aby brzdąc się nie zgrzał, co mogłoby zagrażać przeziębieniem.


Humorystyczne czapki dla maluchów. Czapeczki dla maluchów nie muszą być bezbarwne a także jednostajne. Gdy dziecko podrośnie po czym będzie chodzić już o własnych nóżkach można zafundować mu humorystyczną czapeczkę, jakiej ozdoby nie będą uwierać. Taki dziecięcy gadżet (sprawdź ofertę) możemy przyodziać na spacer bądź w odwiedziny do przyjaciół lub rodziców. Kolorowe, bajeczne nakrycia głowy są na pewno chętniej noszone przez maluchy.


Mała truskawka, krasnal albo rozbójnik morski spowodują uśmiech na buzi mijających was ludzi. Prócz tego, to pomocny gadżet dla dziecka w okresie karnawałowym. Starczy dopasować właściwy strój a przebranie karnawałowe gotowe!