Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Fototapety w tworzeniu pomieszczeń

Szykowne wnętrza wymagają przemyślnych akcentów dekoracyjnych. Takimi elementami ozdobnymi mogą być ciekawie dobrane fototapety.


Dzisiejsze fototapety mają głębię, co powoduje, że działają podobnie jak malarstwo.
Dzięki nim aranżacja wnętrza może dać wyobrażenie istnienia jeszcze jednego okna, i to z pięknym pejzażem. W związku z pojawieniem się współczesnych materiałów do wykonania fototapet, poszerzyły się możliwości ich użycia.


motywami, jakie zazwyczaj wybierają klienci są panoramy, zarówno te z widokiem morza, bardzo klasyczne, jak również widoki miejskie, bądź fototapety zwierzęta- . Fototapety bardzo dobrze ukrywają wady ścian, jakiekolwiek nierówności, zadrapania, pęknięcia.


fototapety do pokoju dziecięcego
Author: Celine Nadeau
Source: http://www.flickr.com


Nadzwyczaj fajnym przedsięwzięciem jest użycie owego gatunku dekoracji ściany w sypialni malucha. Fototapety do pokoju dziecięcego dostarczają większe potencjały niż w innych pomieszczeniach. Można dopasować projekt, jaki odpowiada zamiłowaniom dziecka, albo sporządzić ją samemu, zamawiając u wytwórcy. Jest możliwość również dopasować ją do ściany i złożyć zamówienie na nietradycyjne wymiary.


Dzisiaj jest okazja wydrukowania zdjęcia w najwyższej możliwej rozdzielczości i jakości odcieni. Fototapeta na wymiar w rozdzielczości 3D tworzy niesamowite doznanie przestrzenności. Atutem jest nieszablonowość fototapety, odważny motyw ożywi smutne, zimne ściany.
Aranżacja domu z zagospodarowaniem fototapety to uformowanie przestrzeni niebanalnej. Ważne jest, by ściana udekorowana pięknym motywem na fototapecie była kluczową dekoracją pomieszczenia i nie wprowadzała we wnętrzu chaosu.