Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Autka dla chłopców- podaruj własnemu dziecku uśmiech

Dziecko w samochodziku
Author: Raíssa Viza
Source: http://www.flickr.com
Niestety zwiedzając markety z zabawkami często okazuje się, iż kwota jaką trzeba zapłacić za taką zabawkę bardzo przekracza możliwości finansowe rodziców i rezygnują oni z nabycia tych najfajniejszych modeli. Na szczęście coraz więcej opowiada się o tym, że tanie zabawki można kupić przez internet, bo w markecie producenta ich cena jest mniejsza, gdyż pozbawiona jest marży. Dodatkowo mamy szansę też odkupić zabawkę od kogoś, kto już posiada większe dziecko i jej nie używa. Kiedy właściwie pomyślimy, to możemy nabyć wymarzoną zabawkę naszego potomstwa oraz jednocześnie nie zrujnujemy swojego domowego budżetu. Kupując zabawki w zwykłych sieciówkach bardzo prawdopodobne, że nasz maluch dostanie kolejną taką samą lalkę lub misia.

W sieci możemy, więc kupić nie tylko tanie zabawki, ale też takie, które będą dla naszego malucha bardziej interesujące. Można spróbować wraz z innymi mamami składać wspólne zamówienia w internetowych hurtowniach zabawek. Jeżeli każda mama kupi nawet jedną zabawkę to naprawdę okaże się, że koszt kupna będzie zminimalizowany do granic możliwości.
Zabawki, zabawa
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
A co powiemy na taki jeździk dla dzieci lub jeszcze lepiej motor i skuter dla dzieci? Bardzo ciekawa rzecz, jakbym był dzieckiem sam bym na to szybko wskoczył i odjechał, więc nie dziwmy się, że nasze dzieci też tego tego chcą. To rozrywka niezwykła, przede wszystkim dla chłopców, którzy kochają przede wszystkim auta i ogólnie wszystkim co ma silnik (nawet kombajny, traktory, ciężarówki).

Z tego też względu zabawką, którą będą chcieli się szczególnie bawić są samochody dla dzieci (spraw dziecku najlepszy prezent na świecie: zdecydowanie więcej odnajdziesz na tej stronie. Jeżeli nasza pociecha próbuje już wstawać i ćwiczy się w postawianiu własnych pierwszych kroków, to jego świetnym przyjacielem staną się jeździki dla dzieci, które posłużą do popychania oraz na którym dziecko ma możliwość się stabilnie oprzeć. A jeżeli autko dla dziecka (www.twistcar.pl/prezentacja.html) będzie jeszcze nazbyt duże, lub zbyt małe, to zawsze mamy szansę wyjąć panel grający, który się w nim mieści i nasze dziecko dzięki temu będzie miało świetną zabawkę. Kiedy namyślamy się, czy należy swojemu potomstwu zakupić kreatywne jeździki (www.twistcar.pl), to musimy wiedzieć, że dzięki nim dzieci znacznie szybciej poznają alfabet, uczą się liczyć do 10, jak także mogą poznawać obcy język. Dzieci uczą się przez zabawę, a im więcej możliwości będzie posiadała dana zabawka, im bardziej będzie różnobarwna i równocześnie bardziej będzie przykuwała uwagę dziecka, tym znaczniejsza jest szansa, że nauka poprzez zabawę przyniesie naprawdę duże rezultaty.

Co nieprawdopodobne w tym wszystkim to także fakt, iż zabawki takie przeważnie mają szansę zaplanowania poziomu głośności, a więc dla małego dziecka, będzie można ustawić delikatniejsze dźwięki, a większe dziecko, będzie miało szansę już mieć wszystko włączone głośniej, tak żeby dało się słyszeć co karze powtarzać zabawka nawet wtenczas, kiedy dziecko jeszcze będzie powtarzało wcześniejszy zwrot. Spora część rodziców myśli o tym, w jaki sposób zachęcić dzieci do nauki. Najlepszą metodą jest zabawa. Dzięki zabawie dzieci przekonają się, że nauka wcale nie musi być nudna. Dobrym rozwiązaniem okażą się gry edukacyjne.

A gier jest naprawdę sporo i to z różnych dziedzin. Musimy tylko poszukać. Poza tym możemy szukać pośród gier typowo na logiczne myślenie jak i gier, które wymagają jedynie wiedzy z danej dziedziny. Powinniśmy zamiast kupować dziecku następną grę na komputer, pomyśleć o jakiejś grze planszowej.