Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Czemu opłaca uczyć się języka obcego podczas obozu językowego? Co w ten sposób możemy osiągnąć?

Wakacje są czasem odpoczynku, w takim okresie więc można cieszyć się letnią pogodą, dalekimi podróżami, przygodami jak i zabawami w gronie rówieśników. Raczej w tym czasie nie myśli się o nauce. A jednak, są takie osoby, które w czasie wakacji chcą się rozwijać i skutecznie łączą taki wypoczynek z uczeniem się języków obcych.
Udział w takim zorganizowanym obozie językowym, jaki może być w naszym kraju lub za granicą, to duża wygoda. Obozy językowe to lekcje, transport, mieszkanie oraz wyżywienie na czas, kiedy ma miejsce kurs. Zróżnicowanie oferty daje możliwość na wybranie obozu, który będzie dostosowany do wieku, poziomu językowego, jak również zasobności naszego portfela. Można wybrać pomiędzy wypoczynkiem nad polskim morzem albo w górach, można też pojechać do ulubionego państwa.

nauka języka
Author: Ann
Source: http://www.flickr.com
Tego typu wyjazdy wakacyjne to głównie zalety, bo prócz nauki języka możemy uprawiać rozmaite sporty, oglądać bardzo interesujące turystycznie miejsca oraz jednocześnie zażywać uroków lata. Założeniem każdego obozu językowego powinien być nacisk na komunikowanie się w tym języku, ponieważ w ten sposób możemy wykorzystać swoje umiejętności językowe w praktyce. W różnych interesujących programach odnaleźć można warsztaty językowego z grami, zabawami językowymi i luźnymi dyskusjami, w jakich łatwo się “przełamać” i zacząć posługiwać się nowym językiem.

Potrzebny jest Ci kompleksowy opis na powyższy temat? Starczy, że wejdziesz na podany link i na kolejnej witrynie odnajdziesz wszelkie potrzebne wątki.

Podczas zajęć wykorzystywane są ciekawe materiały multimedialne i różnego rodzaju autorskie programy do nauki słówek.Takie zajęcia powinni prowadzić dobrzy polscy lektorzy jak również native speakerzy, którzy kładą nacisk na praktyczne wykorzystywanie i ćwiczenie języka. Kursy językowe za granicą lub kursy języka polskiego dla obcokrajowców to natomiast jeszcze większa ilość korzyści, bo w społeczności międzynarodowej łatwiej się nauczyć języka - . Przykładowo łatwiej nam się nauczyć angielskiego, kiedy przebywamy w Anglii, aniżeli kiedy to robimy w swoim kraju. Rezultaty są nie do przecenienia, czasami bowiem jesteśmy wręcz zmuszeni, aby używać tamtejszego języka, gdyż nikt - co jest dość normalne - nie będzie rozumiał, co mówimy po polsku. Dzięki temu łatwiej nam się przełamać, aby podjąć konwersację. Przy tym również można się “osłuchać”, to znaczy zwracać uwagę w jaki sposób ludzie wymawiają oraz akcentują konkretne słowa. Jak również poznawać w ten sposób nowe słownictwo, które bardzo często można na przykład wyłapać z kontekstu zasłyszanych rozmów.