Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób zorganizować szafę z odzieniami dla malucha?

Odnosisz wrażenie, iż w garderobie twojego dziecka panuje ciągły bezład? Nie jesteś w stanie błyskawicznie wyjąć ulubionej bluzki dziecka? Gdy pewnego dnia odnajdujesz jakiś ciuszek, okazuje się, iż maluch zdążył już z niego wyrosnąć? Czas to odmienić.


auta
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu


odzież dziecięca
Author: Eli Christman
Source: http://www.flickr.com


Co jest lepsze – szafa czy też komoda? Tak komoda, jak także szafa mają swych sympatyków - . Komody są przeważnie kupowane dla noworodków, zwłaszcza jeżeli mają zamontowany przewijak. Przegródki wypełnione tycimi ubrankami wyglądają uroczo.

Nie ociągaj się! Jeżeli przypadł Ci do gustu nasz opis, to czytaj również dobry dentysta Dublin kolejne treści na wybrany temat. Przygotowaliśmy je dla Ciebie z chęcią.

Kłopot pojawia się w chwili, gdy ciuchów przybywa, potomek rośnie (fatałaszki nie są już tak malutkie oraz zajmują więcej miejsca), zaś kilka ślicznych sukienek czy t-shirt cars pragnęlibyśmy zawiesić na niewielkich wieszakach - . Jeśli komoda ma przewijak, jakiego nie można rozmontować, sytuacja gmatwa się jeszcze bardziej. Gdy dzieciątko wyrośnie z etapu pieluszek, z całą pewnością dojdziesz do wniosku, że komoda zrobiła się mało praktyczna. Dobrą alternatywą będzie wówczas przeznaczenie półeczek na składowanie mniejszych elementów konfekcji (majteczek, skarpetek, rajstop, piżamek czy rękawiczek.
Wybór szafy musisz uzależnić od nawierzchni, jaką na to przeznaczysz. Szafy narożne są niezwykle pojemne, jednak zajmują cały zakątek pokoju. Konkretnym podejściem, spełniającym swą funkcję przez dużo kolejnych lat, będzie instalacja szafy z drzwiami przesuwnymi. Bez względu na to, jak wielką szafę nabędziesz, bez właściwej organizacji nie będziesz w stanie utrzymać porządku.


Przede wszystkim nie umieszczaj w niej wszystkich ciuszków, które ma dziecko. W latem taka odzież dziecięca jak zimowe kurtki, szaliki albo rękawiczki będą ci całkowicie niepotrzebne, dlatego nie powinny zajmować miejsca.