Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Jak zapakować dziecko na letni wyjazd? Niezbędnym wydają się ciepła kurteczka oraz szalik i czapka zimowa

Wyjazd dziecka na obóz, zwłaszcza ten pierwszy, jest wielkim przeżyciem dla całej familii. Przede wszystkim my, rodzice, zadajemy sobie pytanie: "czy Renatka sobie poradzi", "Kto Jasia przypilnuje, aby zupa skonsumował", itd. W owym przed kolonijnym zamieszaniu kładziemy do plecaka dziecka wszystko to, co naszym zdaniem może mu się przydać, a niejednokrotnie zapominamy o sprawach koniecznych. Oto co powinno znaleźć się w plecaczku kolonisty. Zastanów się co dać dziecku na kolonie, by zbytnio nie obciążać plecaczka córki albo synka.


Oto wyprawka na tygodniowy obóz. Środki czystości: szczotka do zębów w etui, pasta do mycia ząbków, mydło w etui, niewielki szampon, grzebień, plastikowy kubeczek, krem z filtrami, papier toaletowy, 2-3 opakowania chusteczek nawilżanych, 2 ręczniki (kamizelki).

Nie posiadasz pewności, jeżeli chodzi o omawiane zagadnienie? To odszukaj więcej (https://klubtanca.pl/silownia/), a na pewno zgłębisz więcej informacji na omawiany wątek.

Jeżeli idzie o strój w plecaczku naszej pociechy nie może zabraknąć: 7 koszulek bawełnianych z krótkim rękawkiem, trzech ciepłych bluz z długim rękawem, dresiku, dwóch krótkich spodni, długich spodni, sweterka, kurtki dla dzieci (nieodzownie z kapturkiem). Warto zadbać o zdrowie naszego dziecka, dlatego ważne jest odpowiednie ubranie na chłodne dni. Idealnym rozwiązaniem jest kamizelka, która nie tylko chroni, ale również ociepla ciałko naszej pociechy. Prócz tego: strój kąpielowy a także bielizna: piżama, 6 majtek, 6 par skarpet.
Dla dzieciaczków wyjeżdżających w góry niezbędne będą buciki typu trapery oraz po jednej parze adidasów, trampek i sandałków . Nieodzownym elementem górskich eskapad jest ciepły ubiór. Sweter jest idealnym rozwiązaniem, który zatrzymuje ciepło,a dodatkowo nie obciąża naszego dziecka. Jeżeli dziecko nie ma telefonu komórkowego, karta telefoniczna magnetyczna, 3 zaadresowane koperty z przylepionymi znaczkami, papier w kratkę, trzy długopisy jak najtańsze, najprawdopodobniej i tak zginą). Nie dajemy latoroślom żadnych farmaceutyków jeśli doktor nie zaordynował inaczej.


ubranka dla dziecka
Author: Liz
Source: http://www.flickr.com


Kiedy jednak doktor zaordynował przyjmowanie farmaceutyków, to medykamenty przekażmy wychowawczyni, która będzie miała pieczę nad dzieckiem. Jedzenie na drogę: zapas pożywienia pakujemy do osobnej torby. Ilość jedzenia uzależniona jest od czasu który dziecko ma spędzić w pociągu
.

Nie należy dziecku dawać termosów, i szklanych butelek z napitkami, lepiej dać parę niedużych napojów lub soczków w kartonikach . Sandwicze nie powinny być z wędlinką i należy zapakować je dokładnie, żeby nie zatłuściły plecaczka. Dziecku można dać na drogę 2 jabłuszka, pomarańcze (obrane i zapakowane), banany. Wszystkie te rzeczy trzeba zapakować do odpowiedniej jakości plecaczka. Wspaniale tę rolę pełni plecak Deuter.