Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Dzieci to sens naszego życia, z tym zgodzi się każdy jeden rodzic

To dla nich pracujemy, to im staramy się zapewnić jak najlepsze warunki do życia. Nie jesteśmy w stanie odmówić bardzo wielu rzeczy, z ogromną pasją i uciechą lubimy za to spełniać wszelkie zachcianki własnego malucha.


rolety
Author: Franc Gardiner
Source: Franc Gardiner


sprzęt
Author: Biuro Kwiatowe Holandia
Kosmetyczka w stylu glamour
Author: EMPIK
Source: EMPIK


Nasza miłość do potomstwa jest ślepa - to pewne. Od najwcześniejszych lat zakupujemy maluszkom jak najbardziej nowoczesne zabawki, ze szczególnym wzięciem pod uwagę tych, które w obecnym czasie okazują się najpopularniejsze. Nie żałujemy środków na najpiękniejsze ubranka, przepiękny wózek i oryginalną kołyskę. Nawet nie dopuszczamy takiej myśli, że mogłyby być to sprzęty używane . Nasza pociecha po prostu musi mieć wszystko najlepsze. Zauważcie, drodzy rodzice, że tak od małego nauczona pociecha najpierw chce tylko wymarzonej zabawki, później te potrzeby znacznie zwiększają się.

Interesujący post? Jeżeli tak uważasz, wcześniejsza strona (http://www.scootive.pl/Grand-Fingers) także przedstawia godne uwagi źródło informacji, które odnosi się do tej tematyki.

Czy zagwarantujecie, że za każdym jednym razem będziecie mieć możliwość zaspokoić te wymagania? Jak nastolatek zechce coś o wiele bardziej kosztownego - odmówicie? Najprawdopodobniej tak, gdyż koszt przewyższy zdolności finansowe. Czy nie rozsądniej więc od najmłodszych lat przyzwyczajać malucha do tego, że nie jesteśmy w mocy spełniać każdej jego zachcianki?Na pewno zaoszczędzimy nerwów nie tylko sobie, ale i stresu dziecku. Od samego początku przecież wiemy, że zwiekiem zabawki stają się bardziej kosztowne.


Mądra miłość do malucha wcale nie bywa prosta. Naprawdę bardzo niewielu rodzicom to się udaje.


Czasami wskazane jest się jej uczyć niebywale długo, lecz z pewnością uzbraja nasze dziecko w to, co przyda mu się w życiu najlepiej. Musimy nie jedynie dawać, lecz również i wymagać czegoś w zamian.