Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Bezpieczeństwo naszego malucha w trakcie podróży

Gdy podróżujemy autem najistotniejsze jest bezpieczeństwo. dorośli powinni, z pewnością zakładać pasy, a dzieci muszą mieć perfekcyjnie dopasowane fotele.


Obecnie wyszukamy mnóstwo propozycji pewnych fotelików, ale, jak się nie zgubić?


Testy bezpieczeństwa, określają, że najlepsze foteliki dla dzieci, to te, które będą dobrane do ich wielkości, wagi i wieku.


sklepy internetowe
Source: http://www.sxc.hu/


Jednak wzrost pozostaje najważniejszy. Oprócz tego, że fotel musi być dobrany do danego malucha, musi również pasować do pojazdu, aby można było go zamontować równo. Skontrolujmy też certyfikat bezpieczeństwa, które winno być załączone przy każdym siedzisku.


W internecie, znajdziemy foteliki instalowane przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Który jest lepszy? Według testów, dla najmniejszych dzieci, najtrafniejszy okazuje się fotelik, który wpasujemy tyłem do kierunku jazdy.

To fakt, że dzisiaj mamy dostęp do dużej ilości danych, więc jeśli prezentowana problematyka Cię zaciekawiła oraz pragniesz zdobyć podobne wiadomości na ten temat, to sięgnij po źródło (www.wielkor.pl/) tu.

Fachowcy, uważają, iż ta pozycja jest najbezpieczniejsza i trzeba tak przewozić najmłodszych jak najdłużej. Warto zwrócić uwagę, także na foteliki obrotowe, które mamy szansę obrócić w tył lub w przód. Oprócz tego najlepiej zamontować fotel, na środku tylnej kanapy. Bezsprzecznie nie na przednim miejscu!


lego
Author: Betsy Weber
Source: http://www.flickr.com


dziecko przed telewizorem
Author: Sarah Joy
Source: http://www.flickr.com
Zwykle, nie wiemy, iż foteliki, mogą posiadać także termin ważności. Użytkowane latami psują się, a części rozgrzewane przez słońce tracą swoje cechy.


W końcu pozostaje wytypować kolor, gdy chodzi o zachowanie schludności, sprawdzi się bez wahania czarny.


A jeśli posiadamy już właściwy fotelik, potrzebujemy zatrzasnąć pasy sobie i dziecku i ruszyć w świat.