Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Dlaczego warto inwestować w wiedzę? Z jakiej przyczyny to lepsze, niż cele materialne?

Wiele ludzi planuje wszystkie wydatki, tym bardziej gdy chodzi o jakieś drogie sprawunki. Natomiast trzeba mieć świadomość, na jakiego rodzaju rzeczach nie powinniśmy oszczędzać.
nauka angielskiego
Author: OliBac
Source: http://www.flickr.com


Czemu cel materialny nie sprawi tak dużej przyjemności, jak nam się wydaje?


Mamy tendencję do kupowania wielu mało potrzebnych rzeczy oraz do otaczania się przez nie. Niestety, lecz stawianie sobie czysto materialnych celów, daje tylko krótką satysfakcję.

Kusi Cię, żeby napisać szczerą opinię pod tym tekstem? Pamiętaj, że każdy komentarz z strony (http://www.andragog.edu.pl/index.php/kierunki-studiow/9-kierunki/55-zarzadzanie-oswiata) będzie przez nas przestudiowany z radością.

Tak jest, bo nowym gadżetem będziemy cieszyli się tylko na początek, a później i tak wyda nam się dość powszedni, jak wiele innych rzeczy, z którymi mamy do czynienia na co dzień. Jeśli już mamy wydawać na jakąś rzecz pieniądze, to z pewnością warto inwestować w siebie, a dokładniej w swoją wiedzę. Na tym nie powinno się oszczędzać. O czym dobrze jest myśleć?


posiłek
Author: Jeff Wilcox
Source: http://www.flickr.com


Najlepiej pomyśleć o własnych celach natury finansowej długofalowo. Dobrze jest zastanowić się, jakie zalety wynikną z naszego działania? Jak, dana inwestycja może wpłynąć na nasze życie? W dzisiejszych czasach umiejętność posługiwania się językami bardzo się liczy.

Jeśli twierdzisz, że prezentowany tutaj wpis jest wartościowy oraz szukasz czegoś pokrewnego, to kliknij jeszcze ten odnośnik, a zobaczysz więcej info!

Dla młodych osób to rzecz normalna, dla osób ze starszego pokolenia nie jest to tak oczywista kwestią. A przecież nauka angielskiego, czy jakiegoś innego języka jest pomocna w wielu sytuacjach. Nie chodzi jedynie o większą pewność siebie na wakacyjnych wycieczkach, ale także o większe możliwości zawodowe.
Może się bowiem zdarzyć w ten sposób, iż ta nowa umiejętność zaprocentuje też w sferze zawodowej. Nigdy nie wiemy, co pozytywnego przyniesie taka sytuacja.