Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Niejeden rodzic pragnie, żeby jego dziecko było mądre i dlatego troszczy się o jego prawidłowy rozwój emocjonalno-intelektualny

Ostatnimi czasy wiele rozmawia się o tym, że dziecko powinno mieć różne bodźce, aby dobrze się rozwijać. Czytamy mu zatem bajeczki oraz wręczamy różne książeczki do malowania.


Podczas pierwszych czterech lat życia rozwój emocjonalny naszego dziecka jest najistotniejszy.
rezydencja
Author: Mielno Holding Firmus Group
Source: Mielno Holding Firmus Group


To wtedy jego mózg przyswaja wielką ilość informacji. Po prostu pochłania wiedzę na wiele tematów. Każdego dnia dowiaduje się czegoś ważnego.

Kiedy zainteresował Cię prezentowany wątek, obejrzyj witrynę a z pewnością uzyskasz więcej informacji na to fascynujące zagadnienie - nie zwlekaj tylko kliknij.

By stymulować jego rozwój, powinniśmy mu dostarczać różne materiały. Możemy czytać mu bajeczki lub wręczać różne książeczki z łamigłówkami. Jeżeli nasz osesek lubi malować, to powinniśmy mu dać kolorowanki i pudełko ładnych kredek. Będzie wówczas mógł rozwijać swoją pasję. Na początku zapewne będzie mu to wychodziło niezbyt dobrze, ale po jakimś czasie na pewno nabierze wprawy. Poza tym, nikt nie jest od urodzenia mistrzem w jakiejś dziedzinie. Kolorowanie spowoduje, że nasze dziecko będzie bardziej twórcze. I pozwólmy mu na swoje interpretacje różnych rzeczy. Jeżeli chce pokolorować niebo na zielono, a drzewo na żółto - to niech mu będzie, niech poczuje swobodę małego artysty. Kolorowanki przynoszą jeszcze jeden plus. Nasz skarb może siedzieć z nami w kuchni, gdy będzie malować. Będziemy mieć go stale w zasięgu wzroku i będziemy w stanie na przykład zrobić obiad.
W tym czasie nasz brzdąc zajmie się kolorowaniem i będzie w miarę cicho. Kiedy skończy na pewno zechce podzieli się z nami swym rysunkiem. Nie zapominajmy, aby zawsze wyrazić się z zachwytem o obrazku.