Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Każde dziecko zasługuje na to, aby mieć piękne dzieciństwo, które będzie można wspominać przez całe życie

Szkraby lubią mieć wiele pięknych rzeczy, którymi chcą się bawić. Wśród nich są oczywiście te najmilsze sercu, z którymi przenigdy się nie rozstają.


zabawki
Author: Pradeep Sanders
Source: http://www.flickr.com


rodzice chcą dla swoich maluchów wyłącznie tego, co najlepsze. Troszczą się, od pierwszych dni życia maleństwa, o jego prawidłowy rozwój. Zapewniają mu ciepło, pozbawione chemii jedzenie oraz ciuszki wykonane wyłącznie z organicznych tkanin. To samo tyczy się zabawek. Muszą być one zrobione wyłącznie z tych tworzyw, które nie będą niebezpieczne dla bobaska. Zabawki muszą zatem posiadać certyfikat Unii Europejskiej i tylko te powinny trafiać w ręce naszego bobaska. Nie możemy w tej sprawie oszczędzać, gdyż kupione na targu albo w jakimkolwiek innym miejscu zabawki bez atestu, mogą być naprawdę niebezpieczne. Mogą być przykładowo wykonane z plastiku, który zawiera w sobie metale ciężkie. Nawet zabawka drewniana, która na pierwszy rzut oka jest odpowiednia, może być wymalowana lakierem, który w kontakcie ze śliną wytwarzać będzie toksyczne związki.

Przejdź do sedna i przeczytaj szczegóły (http://tort-artystyczny.pl/) na przedstawiany temat na innych portalach - z pewnością Cię pochłoną całkowicie. Zobacz to teraz.

Z tego powodu należy pamiętać i uczulać naszych bliskich, by nie kupowali naszemu szkrabowi zabawek z niesprawdzonego źródła. Należy na przykład wspierać również rodzimych producentów, którzy chcą wytwarzać zabawki na najwyższym poziomie.
Mają one wszelkie niezbędne atesty i są przyjazne dla berbecia i środowiska. Przyjemnie sprawić naszemu smykowi taki podarunek, który będzie z nim na długie lata.