Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Dzieci to największy skarb dla każdego rodzica i dlatego chcą oni troszczyć się o ich zdrowy oraz właściwy rozwój

Jeśli jakaś mama dba o zdrowie oseska i gotuje mu pyszne posiłki, to zapewne także chce czuwać nad prawidłowym rozwojem psychicznym i wręcza mu te przedmioty, które stymulują jego rozwój.


Niejeden rodzic chce dla swojego oseska tylko tego, co co dobre.


dziecko - odwzorowanie
Author: Adam Tas
Source: http://www.flickr.com


Pokój Małego Pirata
Author: Kids Town
Source: Kids Town


Troszczy się o jego zdrowie i nie kupuje mu do jedzenia fast foodów, a też nabywa przedmioty regularnego użytku, z którymi dzidziuś ma styczność. Zazwyczaj chodzi oczywiście o ubranka i zabawki.

Ciekawa wiadomość? Jeżeli tak uważasz, poza tym wejdź na ten link - znajdziesz znacznie więcej w ofercie (http://stajniaiskra.pl/art/1184/szkolenia-dla-jezdzca-i-konia.html), która odnosi się omawianej tu problematyki.

Ciuchy muszą być tylko z naturalnych dzianin. Zabawki identycznie. Niemowlak dosyć często wkłada je do ust - ślini je oraz gryzie. Nie możemy pilnować dziecka w każdej sekundzie. Ponadto, nie w tym rzecz, żeby dać maluchowi zabawkę, przed którą jesteśmy zmuszeni go strzec. Jeśli już wręczamy kajtkowi jakiś podarunek, to niech będzie ona najlepszej jakości. Powinna też posiadać odpowiednie atesty, które poświadczą, że nie może ona zaszkodzić naszemu oseskowi. Jeśli zabawka jest drewniana, to na przykład nie powinna być polakierowana farbą, która ma w składzie szkodliwe substancje i metale ciężkie. To niezwykle ważne. Możemy czasami nie zdawać sobie z tego sprawy, ale mimo wszystko należy się zainteresować tym tematem, gdyż chodzi wszakże o zdrowie naszego maleństwa.
Zabawki, które są zrobione z innych materiałów aniżeli drewno, też powinny być przyjazne dla maluchów. Silikon lub plastik także powinien być wolny od różnych trucizn.