Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Każda kobieta śni o tym, żeby urodzić dziecko - instynkt macierzyński jest przecież jednym z najpotężniejszych uczuć na świecie

Gdy w naszym życiu pojawi się nasz potomek, to jesteśmy najdumniejsi pod słońcem. Pragniemy z nim spędzać każdą minutę - obserwować jak je, uśmiecha się oraz rośnie.


Nadchodzi jednak taki dzień, kiedy trzeba wrócić do biura, a nasz kajtek musi iść na przykład do żłobka lub musimy zatrudnić nianię.
akt - ubrania
Author: Katarzyna Matylla
Source: http://www.flickr.com


Nauka angielskiego
Author: U.S. Embassy Tel Aviv
Source: http://www.flickr.com


Po pewnym czasie jest już na tyle duży, że może iść do przedszkola. Dla prawie każdego oseska jest to wielkie przeżycie. rodzice pragną go należycie przygotować na ten wielki dzień. Rozmawiają z nim wcześniej o tym, że będzie miał możliwość poznać nowych kolegów i tłumaczą, kim jest pani opiekunka. Jeśli zapisujemy oseska do przedszkola, to powinniśmy zweryfikować, jakie ma on standardy. Należy zainteresować się, czym na przykład będzie karmiona nasza pociecha, ale również tym, jakie zabawy dla przedszkolaków proponują opiekunki. Jest to szalenie istotne dla rozwoju naszego maluszka. Z tego powodu zabawy powinny mieć wpływ na jego rozwój intelektualny i emocjonalny. Na pewno nie powinny być to zabawy przed laptopem, ponieważ lekarze i tak już alarmują, że najmłodsi siedzą przed laptopami nazbyt długo.
Wybierając przedszkole dla swego oseska, musimy pamiętać, aby wybrać dobrą placówkę, gdyż tylko tam, gdzie spełnione są najwyższe standardy, nasza kruszyna będzie się dobrze czuć oraz należycie rozwijać. Zatem nie pozostawiajmy wyboru przedszkola na ostatnią chwilę, gdyż w tych najbardziej profesjonalnych szybko brak jest miejsc.