Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Wanienka przeznaczona dla dziecka - czyli, kąpanie małego dziecka nie jest zmuszone być okropne!

Każdziutka mama wie, jak ważna bywa odpowiednia higiena małego dzieciaka, które jeszcze nie potrafi umyć się same. Do jeszcze niedawna kąpanie małego dzidziusia posiadała jedynie pojedyncze ułatwienie - wanienkę, którą można było ustawić w jakimś wyższym miejscu, dla przykładu na stole, by było prościej utrzymać w niej dziecko.


wanienka dla dziecka
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com


Furby


Jakie jednak unowocześnienia czekają na przyszłe lub obecne mamy wewnątrz XXI wieku? Przeczytaj nasz felieton, a z pewnością się tej rzeczy po dowiadujesz!
W obecnych latach wanienka dla dziecka, to już nie wyłącznie kawałek plastiku, w którym i tak jesteś zmuszona się pochylać aby trzymać dziecko w taki sposób, aby się nie pozwól Boże podtopiło. W tej chwili wanienki dla dzieci bywają tak nowoczesne, że nie jeden pełnoletni na pewno pragnąłby mieć taką dla samego siebie. Wanienki ustawiane na regulowanych nogach dających możliwość dobrać wysokość, dodatkowe miejsce na przewijanie maluszka po jego wykąpaniu, posiadająca specjalne wkładki, na których to istnieje możliwość usadowić bardziej wysoko dziecko, bez lęku o jego zdrowie, czy tez nawet i taka mająca w posiadaniu mini opcję saloniku SPA z prysznicem i mięciutką podpórką, którą można jednak nie trzeba wkładać do wnętrza wanny (ta opcja jest głównie w opcjach dla dziewczynek) - to wszyściutko odnajdziemy w "repertuarze" wanienek dla dzieciaków, od noworodków po dzieci nawet i czteroletnie.


Co do kwot na owe luksusy, to są one niewiarygodnie rozbieżne - w uzależnieniu od tego, ile mamy pieniędzy możemy zakupić zwykłą plastikowa wanienkę za paręnaście złotych, lub zaopatrzyć się w cały zestaw, który pomoże naszym osobom we wszystkim - tu jednakże cena wynosić może nawet około pięciuset złotych!