Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Schodźmy z wagi mądrze

Po raz kolejny idzie wiosna, a my nie damy radę wejść w spódnicę z zeszłego sezonu. Ze zgrozą patrzymy w lustro. Daje się zauważyć, że za bardzo sobie dogadzaliśmy zimą i teraz musimy coś uczynić z tą oponką, którą zmagazynowaliśmy w ciągu kilku ostatnich miesięcy. Do głowy od razu przychodzą nam różne diety- cud, które w mig poprawią naszą sylwetkę.

W końcu zależy nam na czasie - lato już niedługo i będziemy chcieli pokazać się pozostałym na plaży.
Ale takie szybkie odchudzanie nie przyniesie żadnych długotrwałych efektów. Co gorsza, może zaowocować ponownym przybraniem na wadze. Aby zrzucić niepotrzebne kilogramy i cieszyć się piękną figurą na dłużej potrzebujemy na to więcej niż kilka dni głodówki.Złotym środkiem będzie zrównoważona dieta, bogata we wszelkie składniki odżywcze oraz codzienna aktywność fizyczna. Tylko w przypadku, gdy te dwa czynniki będą się wzajemnie przeplatać, zdobędziemy założony cel. Nie chodzi o to, aby przez miesiąc prawidłowo się odżywiać, a gdy już stracimy zbędne kilogramy, powrócić do złych nawyków. Trzeba zmienić nasz tryb życia całkowicie, tylko wówczas przyniesie to rezultat -
Dietetyk Kraków - Justyna Pampuch
Author: Will Brown
Source: http://www.flickr.com
Przede wszystkim, nie możemy chodzić głodni. Jeżeli doprowadzimy do takiej sytuacji, zechcemy natychmiast zapełnić żołądek i zaczniemy wrzucać w siebie, cokolwiek. Musimy się także nauczyć przyrządzać samemu potrawy. Na blogach możemy wynaleźć mnóstwo interesujących pomysłów na obiad. Postarajmy się, aby nasze posiłki były kolorowe i oryginalne. Zupa kokosowa, czy też zupa soczewicowo-kokosowa to potrawy nie tylko sycące, ale i nietuzinkowe, których przygotowanie da nam wiele frajdy. Również swoim najbliższym powinniśmy samodzielnie gotować potrawy. Obiadki dla niemowląt powinniśmy przyrządzać jedynie ze świeżych i przebadanych produktów - .


Kiedy odmienimy swój sposób odżywiania, okaże się, że świetnie oddziałuje to na całe nasze ciało. Możemy zauważyć zależność dieta a włosy. Jeśli będziemy się zdrowo żywić, nasze włosy nabiorą blasku i będą mocniejsze. Najlepszą odżywką dla nich będą świeże owoce i warzywa.