Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Ciąża to dla dużej ilości kobiet cudowny czas, dlatego zwykle decydują się na uwiecznienie swego błogosławionego stanu na zdjęciach

Noszenie nowego życia w brzuchu oraz odczuwanie ruchów swego maleństwa - to najpiękniejsze, co może się przytrafić. Mnóstwo matek mówi, że ciąża to tajemniczy oraz cudowny okres.


Król Maciuś Pierwszy
Author: Wydawnictwo W.A.B.
Source: Wydawnictwo W.A.B.
Ciąża ma kilka etapów i nie trwa nazbyt długo. Aby po jakimś czasie móc wspominać ten piękny czas, należy robić masę zdjęć. Możemy wtedy po jakimś czasie pokazywać swemu dziecku, jak rosło w maminym brzuchu. Fotografie robione w mieszkaniu mają specyficzny urok, jednak nie są profesjonalne. Jeśli więc chcemy, żeby ów wyjątkowy czas został uwieczniony na kliszy przez prawdziwego fotografa, to należy poszukać kogoś w sieci. Warto poczytać o im wszystkie opinie oraz przejrzeć umieszczone na stronie zdjęcia. Fotograf (polecany fotograf dziecięcy z Warszawy) zawsze zaaranżuje dla nas jakieś tło. Może będzie to salon z kominkiem albo przytulny ogród. Wybór będzie należał do nas. Elementem sesji będzie również idealny makijaż. Będzie odpowiednio dobrane światło, a my postawieni w pozach. Rzecz jasna wszystko będzie zaaranżowane tak, żeby wyglądało na swobodne i by oczywiście było widać piękny ciążowy brzuszek. Jeżeli jesteśmy ze stolicy i interesuje nas fotografia ciążowa Warszawa ma kilkudziesięciu specjalistów, którzy z chęcią podejmą się zadania. Zwykle bywają to ludzie, którzy posiadają niezwykle rozwinięty zmysł artystyczny.


Zdjęcia na pewno przypadną nam do gustu. Pewnie chętnie wrócimy do tego studia, by wykonać jeszcze jedną sesję - może tym razem już z nowo narodzonym dzieckiem w ramionach.