Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Dzisiaj każdy rodzic wie, że bezpieczeństwo potomka jest najważniejsze - też w czasie podróży autem

Jeszcze dwadzieścia lat temu w dużej ilości aut nie było pasów mocowanych przy tylnych siedzeniach. Mało kto słyszał także o bezpiecznym wożeniu małych pasażerów.
podręczniki
Author: Artur


fotelik
Author: Maria Bahnareanu
Source: http://www.flickr.com


Dzisiaj jednak jest to priorytet dla wielu firm samochodowych oraz rodziców.


dziecko z maskotką
Author: Jillian
Source: http://www.flickr.com


W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie, by nie dbać o bezpieczeństwo pasażerów w czasie jazdy. Nie wyszukamy ani jednej firmy wytwarzającej auta, która chciałaby zakwestionować na przykład potrzebę montowania w samochodach pasów czy poduszek powietrznych. Trzeba również pamiętać o tym, że podróż musi być bezpieczna także dla szkrabów. Nasze ustawodawstwo mówi, by wozić dzieci w fotelikach.

Pasjonuje Cię omawiana sprawa? Jeżeli tak, to dodatkowo zobacz link na witrynie (http://studiopsychologiczne.com/o-umiejetnosciach-spolecznych-slow-kilka-2/), która także przedstawia tego rodzaju teksty. To bez dwóch zdań da Ci do myślenia.

Oczywiście, nie powinien być to byle jaki fotelik kupiony w internecie. Musi posiadać on certyfikat oraz być dobrany we właściwy sposób do wzrostu szkraba. Zatem dla jednego dziecka będzie trzeba kupić kilka fotelików wraz z mijającym czasem.

Uczciwie zalecam ten serwis (http://www.pischool.pl/kursy_dla_dzieci/) wszystkim, którzy bez efektów poszukują materiałów o podobnej problematyce i które są równie niebanalne. Kliknij i sprawdź.

Początkowo będzie to fotelik dla maluszków, który będzie niewielki. Maleństwo leży tam, a nie siedzi. A już dla 5-latka kupimy fotelik odpowiedni do jego wzrostu i wagi. Foteliki dla noworodków mogą być montowane tyłem do kierunku jazdy. Najczęściej instaluje się je wówczas na przednim siedzeniu pasażera, by kierująca matka mogła co jakiś czas spojrzeć na smyka.
Na czerwonym świetle będzie miała możliwość przykładowo podać mu zabawkę albo poprawić mu kocyk. Starsze dzieciaki wolą siedzieć przodem do kierunku jazdy, gdyż mogą obserwować wtedy świat za oknem.