Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/asianchildrenfest.com/includes/menu.inc).

Przyjście na świat dziecka to najcudowniejszy moment w życiu wszystkich matek - oto na świecie pojawił się ich skarb

Niejedna mama niezwykle kocha swoje maleństwo. Pragnie z nim spędzać każdą wolną minutę i cieszyć się tym, że jest w stanie spoglądać każdego dnia na wzrost swego maluszka.


Jednak, urlop macierzyński trwa tylko 12 miesięcy.


mieszkania
Author: Juhan Sonin
Source: http://www.flickr.com
czasami wydaje się, że to niewystarczający czas. Niestety po tym okresie kobiety muszą powrócić do biura. Spora część z nich nie może wyobrazić sobie, aby zostawić swoją gwiazdeczkę na cały dzień z babcią albo w żłobku, szukają zatem innego sposobu. Jakiś procent z nich decyduje się wrócić do biura na pół etatu. Wtedy doskonałym pomysłem będzie klub malucha.

Czy podoba Ci się opisywany tekst? Jeśli tak, to sprawdź ponadto szczegóły w tekście (https://www.certificator.eu/en/certification-handbook/safety-of-devices-working-under-pressure-technical-regulations-of-customs-union.html), gdyż one również mogą być dla Ciebie niezwykle ciekawe.

Jest to zamiennik dla żłobka, ponieważ przyjmowane są tu dzieci między 12 miesiącem i 3 rokiem życia i tylko na 5 godzin każdego dnia. Wobec tego jeżeli mama takiego szkraba pracuje na pół etatu, to zdąży jeszcze dojechać z pracy i odebrać swój skarb przed upływem limitu czasowego. Klub malucha jest rewelacyjnym miejscem, gdzie nasz skarb może nawiązywać znajomości z rówieśnikami. Jest to niezwykle istotne w rozwoju każdego dziecka. A 5 godzin to idealna dawka, gdyż taki brzdąc potrzebuje także bliskości z mamą, gdyż w ten sposób czuje się bezpiecznie. Wie wtedy co to miłość oraz akceptacja. Zatem taki mądry podział dnia między spędzaniem kilku godzin z mamą oraz z przyjaciółmi wydaje się najrozsądniejszym rozwiązaniem.


Nawet jeżeli musimy wrócić do pracy na więcej aniżeli 4 godziny każdego dnia, to możemy poprosić swą teściową lub zaprzyjaźnioną sąsiadkę o odebrania maluszka z klubu oraz nakarmienie go zdrowym obiadem, nim nie przyjedziemy z pracy.